Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 16 Rain Dropp - Loft Design System

(kod: 16081) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
93 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 16081

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75
Szerokość [cm] 67
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D wykonane z gipsu sprawdzą się w każdym wnętrzu. Niezależnie od jego przeznaczenia, tego typu dekoracja doskonale ożywi wnętrze oraz nada mu unikatowy charakter. Marka Loft Design System oferuje szeroki wybór różnego rodzaju wzorów oraz form - od prostych, geometrycznych aż po bardziej skomplikowane i zawiłe wzory.

Loft Design System Logo model 16

Panel gipsowy 3D model 16 Rain Dropp to nieoczywisty kształt, który po montażu na ścianie tworzy piękną strukturę. Panel wykoany jest w forkie klepsydr, wypukłości - jest to innowacyjny model paneli. Są one zaprojektowane w taki sposób, że idealnie do siebie pasując tworząc strukturę przypominającą łuski. Model ten idealnie sprawdzi się w eleganckich aranżacjach. Można go stosować zarówno na całej ścianie jak i tylko na jej fragmencie. W obu przypadkach doda klasy oraz stylu danej przestrzeni.

Surowce wykorzystane do tworzenia paneli marki Loft Design System w pełni naturalne. Panele montować można we wnętrzach, rownież tych o podwyższonej wilgotności. Należy uważać, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 16 Rain Dropp

Dekoracja sprzedawana jest w stanie surowym – jest to surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Po zamontowaniu na ścianie panele można malować farbami ściennymi na preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 16 Rain Dropp aranżacja

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 16 Rain Dropp - wymiary

  • Szerokość: 67 cm*
  • Wysokość: 75 cm*
  • Grubość: 1-5 cm
  • Pole powierzchni: 0,5 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,8 szt
  • Cena za 1 m2: 141,28 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75
Szerokość [cm] 67
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×