Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 17 Hourglass - Loft Design System - Panele gipsowe 3D

(kod: 16086) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
81 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 3 tygodni
 • kod: 16086

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Fale
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Grubość [cm] 4
Wysokość [cm] 70
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D to wygodne rozwiązanie, które zastosowac możemy przy aranżacji praktycznie każdego wnętrza - zarówno w zaciszu domowym, lokalach użytkoiwych oraz przestrzeni publicznej. Polska marka Loft Design System oferuje wysokiej jakości dekoracyjnne panele 3D, które dostępne są w wielu kształtach oraz fromach - pozwala to dobrać odpowiedni model pasujący do każdej aranżacji.

Loft Design System Hourglass

Panel gipsowy 3D model 17 Hourglass to symetryczny wzór z falującym motywem. Doskonały projekt oraz idealne wykonanie panela gwarantuje piorunujący efekt na ścianie. Wzór ten sprawdzi się zarówno we wnętrzu mieszkalnym ale także w przestrzeniach takich jak biuro, salony piękności czy też restauracje.Odpowiedni montaż paneli pozwoli na optyczne poszerzenie wnętrza, co jest dodatkową zaletą paneli.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały podczas tworzenia paneli 3D to w pełni naturalne komponenty. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach. Można montować je w pomieszczeniach o dość wysokiej wilgotności, dekoracja nie powinna mieć jednak bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 17 Hourglass
Możliwości ułożenia Paneli Loft Model 17 Hourglass

W podstawowej wersji panele oferowane są jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Po zamontowaniu na ścianie, dekoracje pomalować można farbami ściennymi na dowolny, preferowany kolor. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 17 Hourglass malowanie perłowe

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 17 Hourglass - wymiary

 • Szerokość: 80 cm*
 • Wysokość: 70 cm*
 • Grubość: 0,5-4 cm
 • Waga panela: 13,5 kg
 • Pole powierzchni: 0,64 m2
 • Użycie na 1 m2: 1,56 szt
 • Cena za 1 m2: 119,81 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Fale
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Grubość [cm] 4
Wysokość [cm] 70
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Jarek

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa keter model 17193522 cena 390 litrów

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×