Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 18 Flex - Loft Design System

(kod: 16087) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
73 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16087

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4,2
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Loft Design System jedna z czołowych marek produkujących panele 3D. Taka dekoracja ścienna doskonale sprawdzi się w wielu wnętrzach - zarówno tych mieszkalnych jak i przestrzeni publicznej oraz lokalach użytkowych. Szeroka gama wzorów, form oraz faktur oferowana przez Loft Design System pozwoli dopasować dekoracje do każdego stylu aranżacji - zarówno do wnętrzh nowoczesnych, industrialnych, minimalistycznych jak i do tych bardziej klasycznych i przytulnych.

Loft Design System Logo 18 Flex

Panel gipsowy 3D model 18 Flex to delikatny wzór, który sprawdzi się w każdej przestrzeni. Panel ma nieznaczne wypukłości, które przypadną do gustu każdemu, kto chciałby  wykorzystać panele 3D jednak w najsubtelniejszej odsłonie. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych nie przytłaczając swoją formą. Prezentowany wzór to idealna opcja dla tych wszystkich, którzy poszukują pomysłu na to, jak odczarować płaską ścianę.

Surowce, jakie wykorzystywane są przez markę Loft Design System to w pełni naturalne komponenty charakteryzujące się wysoką jakością. Panele gipsowe przeznaczone są do montażu tylko we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Należy mieć na uwadze, aby dekoracja nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 18 Flex
Wariant aranżacji Paneli Loft Model 18 Flex

Dekoracja oferowana jest w wersji podstawowej jako surowy odlew gipsowy w kolorze białym. Po zakończonym montażu panele można pomalować na dowolny kolor farbami ściennymi. Polecane jest do tego zastosowanie farb: akrylowych, lateksowych jak i winylowych (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 18 Flex

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 18 Flex - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-4,2 cm
  • Waga panela: 8,3 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 192,10 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4,2
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×