Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 19 Chaos - Loft Design System

(kod: 16094) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
78 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16094

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Panel dekoracyjny 3D wykonany z gipsu to doskonały element dekoracyjny w każdego rodzaju wnętrzu. Panele sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych - sypialni, salonie, pokoju dziennych, dziecięcym czy też w korytarzu. Montować można je również w lokalach użytkowych - restauracjach, barach, hotelach, salonach piękności, biurach czy butkiach. Bez względu na rodzaj pomieszczenia tego typu dekoracja nada unikatowy, nowoczesny i elegancki charakter przestrzeni. Marka Loft Design System to jeden z wiodących producentów dekoracji ściennych tego typu.

Loft Design System Logo Chaos 19

Panel gipsowy 3D model 19 Chaos to nowoczesna forma najczęściej wybierana przez klientów. Wzór Chaos sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzahc - ożywi przestrzeń oraz nada jej charakteru. Model ten posiada bardzo wyraźne wypukłości, które z gładkiej ściany uczynią trójwymiarowe dzieło. Liczne trójkąty oraz załamania to doskonałe rozwiązanie do każdej przestrzeni.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

Komponenty wykorzystane podczas procesu produkcji to najwyższej jakości surowce naturalne - gwarantuje to trwałość, wytrzymałośc ale także bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwięrząt jak i środowiska naturalnego. Panele przeznaczne są do montażu we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności (w tym przypadku uważać należy, aby dekoracja nie miała bezpośredniego kontaktu z wodą).

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 19 Chaos
Wariant ułożenia Paneli Loft Model 19 Chaos

Panele dekoracyjne w podstawowej formie sprzedawane są w stanie surowym - czyli jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Dekoracje po zamontowaniu na ścianie można pomalować na dowolny kolor wedle uznania. Do tego zabiegu sprawdzą się zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 19 Chaos

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 19 Chaos - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-2 cm
  • Waga panela: 5 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 204,50 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 2
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×