Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 22 Cushion - Loft Design System - Panele gipsowe 3D

(kod: 16092) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
50 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16092

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 70
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Kostka

Opis produktu

Dekoracyjne płyty 3D to wygodne rozwiązanie aranżacyjne - zastosować możemy je we wszystkich wnętrzach, zarówno w przestrzeni mieszkalnej, lokalach użytkowych jak i przestrzeni publicznej. Szeroka gama wzorów oraz form pozwoli dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza. Polska marka Loft Design System oferuje panele 3D najwyższej jakości - dzięki nim stworzyć możemy oryginalne i nietypowe wnętrza o unikatowym charakterze.

Loft Design System Cushion

Panel gipsowy 3D model 22 Cushion to to bardzo delikatny wzór, który świetnie sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu.. Doskonały projekt oraz idealne wykonanie panela gwarantuje piorunujący efekt na ścianie. Wzór ten sprawdzi się zarówno we wnętrzu mieszkalnym ale także w przestrzeniach takich jak biuro, salony piękności czy też restauracje.Z daleka panele przypominają poduszki.

 

Surowce, jakie wykorzystywane są przy tworzeniu paneli 3D to najwyższej jakości komponenty bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Panele przeznaczone są do wnętrz, można montować je w pomieszczeniach o dość wysokiej wilgotności, dekoracja nie powinna mieć jednak bezpośredniego kontaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 22 Cushion

W podstawowej wersji panel oferowany jest jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Po zamontowaniu na ścianie panele malować można farbami ściennymi na dowolne kolory. Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Aranżacja wnętrza Model 22 Cushion

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 20 Cushion - wymiary

  • Szerokość: 70 cm*
  • Wysokość: 70 cm*
  • Grubość: 0,4-2,7 cm
  • Waga panela: 10 kg
  • Pole powierzchni: 0,49 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,04 szt
  • Cena za 1 m2: 176,53
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 7 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 70
Grubość [cm] 2,7
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×