Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Model 23 Nexus - Loft Design System - Panele gipsowe 3D

(kod: 16093) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
77 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16093

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Trójwymiarowe panele 3D zastosować można praktycznie w każdej przestrzeni - zarówno w zaciszu domowym jak i w lokalach użytkowych czy też przestrzeni publicznej. Szeroka gama wzorów jakie oferuje polski producent, marka Loft Design System, daje możliwość dopasowania dekoracji ściennej praktycznie do każdego stylu aranżacyjnego. Panele 3D zapewnią wnętrzu unikatowy charakter oraz wygląd.

Loft Design System Nexus

Panel gipsowy 3D model 23 Nexus to symetryczny wzór z falującym motywem. Doskonały projekt oraz idealne wykonanie panela gwarantuje piorunujący efekt na ścianie. Wzór ten sprawdzi się zarówno we wnętrzu mieszkalnym ale także w przestrzeniach takich jak biuro, salony piękności czy też restauracje.Odpowiedni montaż paneli pozwoli na optyczne poszerzenie wnętrza, co jest dodatkową zaletą paneli.

 

Surowce, jakie zostosowane zostały podczas tworzenia paneli 3D Loft Design System są w pełni naturalne - gwarantuje to bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach (również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą).

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 23 Nexus

Panele 3D sprzedawane są w stanie surowym czyli jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Dekoracje można malować po wykonanym montażu - zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 23 Nexus

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 23 Nexus - wymiary

  • Szerokość: 80 cm*
  • Wysokość: 70 cm*
  • Grubość: 0,5-4 cm
  • Waga panela: 13,5 kg
  • Pole powierzchni: 0,64 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,56 szt
  • Cena za 1 m2: 119,81 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×