Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 24 Flow - Loft Design System

(kod: 16095) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
85 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16095

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Dekoracyjne panele gipsowe 3D sprawdzą wię w każdego rodzaju wnętrzu nadając mu unikatowy charakter. Szeroka gama wzorów oraz form pozwoli dobrać panele do każdego wnętrza, każdej stylizacji. Marka Loft Design System oferuje szeroką gamę różnego rodzaju modeli - zaczynając od klasycznych, miękkich fal kończąc na nowoczesnych graficznych formach. Taka dekoracja ścienna ożywi każdą przestrzń nadając jej unikatowy charakter.

Loft Design System Logo Model 24 Flow

Panel gipsowy 3D model 24 Flow to symetryczny wzór z falującym motywem. Doskonały projekt oraz idealne wykonanie panela gwarantuje piorunujący efekt na ścianie. Wzór ten sprawdzi się zarówno we wnętrzu mieszkalnym ale także w przestrzeniach takich jak biuro, salony piękności czy też restauracje.Odpowiedni montaż paneli pozwoli na optyczne poszerzenie wnętrza, co jest dodatkową zaletą paneli.

 

Marka Loft Design System do produkcji paneli wykorzystuje tylko i wyłącznie naturalne komponenty. Takie rozwiązanie gwarantuje to, że panele są nieszkodliwe zarówno dla człowieka jak i środowiska. Płyty przeznaczone są do montażu we wnętrzach, nie mogą mieć bezpośredniego kotaktu z wodą.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 24 FLow

Produkt w podstawowej wersji sprzedawany jest w stanie surowym - czyli jako surowy odlew gipsowy w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie można malować je farbami ściennymi takimi jak - farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 24 FLow malowane

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 17 Hourglass - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 100 cm*
  • Grubość: 0,6-1,5 cm
  • Waga panela: 6,7 kg
  • Pole powierzchni: 0,6 m2
  • Użycie na 1 m2: 1,67 szt
  • Cena za 1 m2: 133,77 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,5
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×