Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 28 Ripples - Loft Design System

(kod: 16082) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
83 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16082

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Panele gipsowe 3D wykorzystać można w każdym wnętrzu - zarówno w domowym zaciszu jak i w przestrzeni publicznej. Panel gipsowy 3D model 28 Ripples to klasyczny wzór dla gipsowych paneli 3D. Miękkie fale przepływające przez panele tworzą harmonię, która wkomponuje się w każde wnętrze. Gładka forma, spokojne kształty, elegancja - te wszystkie cechy posiada Model 28. Panele te można zamontowac w salonie, sypialni, korytarzu. Sprawdzą się nie tylko w domu ale także biurze, przestrzeniach publicznych.

Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia paneli 3D są w pełni naturalne. Płyty stosowacćmożna we wszystkich wnętrzach, nawet tych z podwyższoną wilgotnością (jednak dekoracja nie powinna mieć jednak bezpośredniego kontaktu z wodą).

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Mode 28 Ripples


Wariant ułożenia Paneli Loft Model 28 Ripples

Panele sprzedawane są w stanie surowym – jest to odlew z surowego gipsu zachowany w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalować je farbami ściennymi - mogą być to zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Panele poleca się malować metodą natryskową - jednak sprawdzi się do tego mały wałek bądź pędzel.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 28 Ripples aranżacja

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 28 Ripples - wymiary

Model 28 Rpples składa się z 2 modułów - A oraz B, które układane muszą być naprzemiennie aby zachować kontynuację wzoru.

  • Wysokość: 70 cm*
  • Grubość: 0,5-1,8 cm
  • Waga panela: 5,2 kg
  • Pole powierzchni: 0,42 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,38 szt
  • Cena za 1 m2: 197,15 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 70
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×