Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 29 Meringue - Loft Design System

(kod: 16083) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
47 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 3 tygodni
 • kod: 16083

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 57
Grubość [cm] 2,8
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Opis produktu

Marka Loft Design System to polski producent znany nie tylko na krajowym, ale także na zagranicznym rynku. W ofercie znajdziemy szeroką gamę wzorów oraz form, które dopasowac można do kazdej przestrzeni. Panele gipsowe 3D znakomicie sprawdzą się w każdego rodzaju wnętrzu - zarówno w przestrzeni mieszkaljen, użytkowej, publicznej. Klasyczne miękkie fale, nowoczesne geometryczne formy a także bardziej finezyjne wzory pozwolą wykorzystać panele w każdym wnętrzu czyniąc je jeszcze bardziej unikatowym.

Loft Design System Logo Meringue

Panel gipsowy 3D model 29 Meringue stylowany jest na motyw rozetki. Większość osób stawia na oryginalność. Dotyczy to również wnętrz. Chęć wyróżnienia się jest bezdyskusyjna. Jak się okazuje, mniej oczywisty jest sposób na to, jak uzyskać zamierzony efekt. Wyjątkowość pozwolą wprowadzić do aranżacji przestrzeni dekoracyjne panele ścienne. Te, prezentowane, o motywie rozetki uczynią z wnętrz niekonwencjonalny projekt. Panele są dowodem na to, że wystarczy odpowiednio zaaranżować ścianę, aby stworzyć coś wyjątkowego. Prezentowany wzór jest wprost stworzony dla osób z duszą romantyków.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

 

Dekoracyjne panele 3D wykonywane są z najwyższej jakości naturalnych surowców, które są bezpieczne dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. Przeznaczone są do montażu we wnętrzach. Należy zwrócić uwagę, aby panele nie miały bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak montowane mogą być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Poniżej przedstawione są możliwości łączenia paneli

Wariant aranżacji Paneli 3D Loft Model 29 Meringue

W podstawowej wersji panele sprzedawane są w stanie surowym - jest to surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Dekoracje można malować farbami ściennymi po montażu na ścianie. Wykorzystać należy farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Model 29 Meringue

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 29 Meringue - wymiary

 • Szerokość: 57 cm*
 • Wysokość: 100 cm*
 • Grubość: 0,5-2,8 cm
 • Waga panela: 8,5 kg
 • Pole powierzchni: 0,57 m2
 • Użycie na 1 m2: 1,75 szt
 • Cena za 1 m2: 142,28 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 7 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wyciszanie pomieszczenia Tak
Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 57
Grubość [cm] 2,8
Materiał gips
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • JanoZ

  Panele dobrze wykonane, ewentualne ubytki można bez problemu zagipsować. Po zamontowaniu tworzą efekt "wow" . Dodają każdemu wnętrzu charaketeru

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×