Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 31 Peaks - Loft Design System

(kod: 17315) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
59 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 17315

Kluczowe parametry:

Wzór Geometryczny
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Materiał gips

Opis produktu

Giposwe dekoracje ścienne 3D to doskonałe rozwiązanie, które nada charakteru każdej przestrzeni. Panele montowane mogą być we wszystkich pomieszczeniach - mieszkalnych, lokalach użytkowych czy też w przestrzeni publicznej. Marka Loft Design System oferuje najwyższej jakości gipsowe panele 3D. W ofercie znajdziemy szeroki wybór różnego rodzaju wzorów - od klasycznych fal aż po nowoczesne, geometryczne formy.

Loft Design System Logo model 31

Panel gipsowy 3D model 31 Peaks to nowość w ofercie marki. Geometryczny wzór doskonale wpisze się w schemat nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Model inspirowany jest pasmami górskimi różnej wielkości, szytami wzgórz. Model ten doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni - nienachalna i elegancka forma będzie delikatnym elementem ozdobnym wnętrza.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

Wszystkie komponenty, jakie wykorzystywane były podczas tworzenia paneli 3D to w pełni naturalne surowce - bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Panele montować można we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności (bez bezpośredniego kontaktu z wodą).

Loft Design System model 31 Aranżacja

Dekoracja oferowana jest w wersji podstawowej w stanie surowym – gipsowy odlew zachowany w odcieniach bieli. Po zamontowaniu paneli na ścianie możemy je pomalować na dowolny kolor - polecane są do tego farny ścienne - farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele model 31 Aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 31 Peaks - wymiary

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1-4 cm
  • Waga panela: 5,35 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 237,19 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Geometryczny
Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×