Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D Model 32 Squid - Loft Design System

(kod: 17316) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
63 zł + dostawa 49 zł
(max. 49 sztuk w jednej paczce)
 • Wysyłka do 3 tygodni
 • kod: 17316

Kluczowe parametry:

Wzór Kostka
Wysokość [cm] 45
Szerokość [cm] 110
Grubość [cm] 5
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracje ścienne 3D to wygodne rozwiązanie, które wykorzystać można w każdym wnętrzu. Tego typu panele gipsowe 3D ożywią przestrzeń oraz nadadzą jej unikatowy charakter. Dekoracja wykorzystana może być zarówno we wnętrzach mieszkalnych, ale także w przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych. Renomowany producent Loft Design System to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonałej prezencji paneli 3D.

Loft Design System Logo model 32

Panel gipsowy 3D model 32 Squid to nowość w ofercie marki. Panele pokryte są subtelnie przenikającymi wklęsłościami zakończonymi zaostrzonymi brzegami. Panele zachowane są w oryginalnym i nowoczesnych charakterze. Wzór idealnie przenika poprzez panele tworząc designerską, kompozycje. Model Squid doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i wyrafinowanych przestrzeniach będąc doskonałym elementem dekoracyjnym wyglądającym jak dzieło sztuki.

Panele 3D pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną - większość modeli poprzez zastosowanie technologii Soundwave (technologia zwiększająca ilość odbić dźwięku) – pełni funkcję dyfuzora akustycznego.

 

 

Marka Loft Design System przy tworzeniu paneli 3D wyskorzytuje surowce najwyższej jakości - gwarantuje to trwałość oraz bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska naturalnego. Dekoracja przeznaczona jest do montażu tylko we wnętrzach - również tych o podwyższonej wilgotności (nalezy mieć na uwadzę, aby panele nie miały bezpośredniego kontaku z wodą).

Loft Design System model 32 Aranżacja

Panele 3D oferowane są w wersji podstawowej w stanie surowym - czyli jako odlew gipsowy w białym kolorzePo zamontowaniu paneli na ścianie możemy je pomalować na dowolny kolor - polecane są do tego farny ścienne - farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Zaprawki - naniesienie na panele dekoracyjne zaprawek, celem wygładzenia ich powierzchni - ich powierzchnia jest gładka, nie wymaga wtedy dodatkowego wygładzania po montażu.

2. Malowanie jednobarwne matowe - malowanie metodą natryskową dowolnym kolorem z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz NCS, Zobacz Ralcolor

3. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne z połyskiem perłowym (panele malowane są na preferowany kolor z dodatkiem efektu perły): Zobacz

4. Malowanie dekoracyjne Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne w wykończeniu Ferromicaceo - malowanie dekoracyjne nadające efekt metaliczny, zbliżony do kutego żelaza: Zobacz

5. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Pallas - malowanie dekoracyjne gładkie, jedwabiste, o różnym natężeniu w zależności od padania światła: Zobacz

6. Malowanie dekoracyjne - malowanie dekoracyjne farbami firmy OIKOS z palety Imperium - malowanie dekoracyjne metaliczne z lekką strukturą, nadające efekt odbijania światła oraz różnego rodzaju natężenia koloru: Zobacz

7. Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć, typ I - Przygotowanie paneli odpornych na wilgoć z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienka, kuchnia

8. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ I   - 10 zł/cięcie

9. Docinanie paneli - Docięcie panelu - Typ II  - 20 zł/cięcie

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele model 32 Aranżacja wnętrza

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 32 Squid - wymiary

 • Szerokość: 110 cm*
 • Wysokość: 45 cm*
 • Grubość: 1-5 cm
 • Waga panela: 10,30 kg
 • Pole powierzchni: 0,495 m2
 • Użycie na 1 m2: 2,02 szt
 • Cena za 1 m2: 212,52 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Kostka
Wysokość [cm] 45
Szerokość [cm] 110
Grubość [cm] 5
Wykończenie surowe lub (i) zaprawki lub (i) pomalowane lub (i) wysoki połysk lub (i) matowe lub (i) impregnowane
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Efekt przepiękny

  Bardzo dobrze zabezpieczone,szybka dostawa i piękny efekt na ścianie

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×