Zestaw technoratanowy MODENA naturalny brąz

(kod: 13602) Focus Garden
4 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 13602

Opis produktu

Technorattanowy zestaw mebli ogrodowych MODENA naturalny brąz to gwarancja wieloletniej inwestycji. Meble wykonane są z synteteycznego rattanu, który imituje naturalny materiał. Charakteryzuje go duża wytrzymałość mechaniczna, trwałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym na działanie promieni słonecznych co sprawia, że meble długo zachowują swój pierwotny kolor. Technorattan opiera się na aluminiowym stelażu, który nie tylko jest solidny i lekki, ale też odporny na rdzę. Dzęki niepowtarzalnemu wzornictwu, które jest nowością na rynku mało kto przejdzie obok kompletu "Monaco" obojętnie. Zestaw świetnie sprawdzi się jako wyposażenie dekoracyjne w ogrodzie, salonie, hotelu czy restauracji.

Na komplet ogrodowy składa się stolik, dwa fotele i sofa. Do foteli i sofy dołączone są wygodne poduchy o grubości 11cm podnoszące komfort wypoczynku. Wykonane są z poliestru. Dodatkowy zamek błyskawiczny pozwala na szybkie zdjęcie przybrudzonej tapicerki.

Meble ogrodowe "Monaco" są bardzo łatwe w utrzymaniu. Do utrzymania ich w czystości wystarczy tylko wilgotna ściereczka. Zestaw przesyłany jest w stanie zmontowanym.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Fotele ogrodowe:

  • Wysokość: 80cm
  • Szerokości: 77cm
  • Głębokość: 80cm

Sofa:

  • Wysokość: 80cm
  • Głębokość: 80cm
  • Szerokość: 138cm

Stolik:

  • Długość:: 110 cm
  • Szerokość: 69 cm
  • Wysokość: 28 cm

Blat stolika wykonany z bezpiecznego, hartowanego szkła ma grubość 5mm.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw corfu set curver brązowy zestaw corfu fiesta curver brązowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x