Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Moderno Frost Incana Decor - Kamień dekoracyjny kremowy

(kod: 16649) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
81 zł + dostawa 100 zł
(max. 60 sztuk w jednej paczce)
 • Wysyłka w 5 do 9 dni
 • kod: 16649

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Dekoracje ścienne imitujące kamień to wygodne rozwiązanie aranżacyjne go każdego rodzaju wnętrz. Zastosować można je zarówno w przestrzeni mieszkalnej, lokalach poublicznych jak i przestrzeni użytkowej. Marka Incana oferuje szeroką gamę dekoracji - od okładzin 3D aż po imitację cegły oraz kamienia naturalnego. Tego typu dekoracja sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Incana Moderno Frost

Model Moderno posiada strukturę najbardziej zbliżoną do naturalnego kamienia. Wąskie elementy przebiegające w poziomie przywodzą na mysl naturalny kamień. Kolor Frost to bardzo jasny odcień beżu, kremu. Barwa doskonale sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych. Model Moderno Frost doskonale wygląda na scianach w salonie, przedpokoju czy też sypialni.

Surowce, które stosowane są do tworzenia okładzin ściennych Incana to najwyższej jakości komponenty, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz trwałością. Produkty doskonale prezentują się na ścianach - stosować można je zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz - pozwala to stworzyć ciekawe aranżacje przestrzeni.

Płytki Moderno Frost aranżacja wnętrza

Płytki dekoracyjne ścienne są sprzedawane w stanie gotowym do montażu. Model stosowany może być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Moderno Frost

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana Moderno Frost

 • Wymiary elementu: 
  wys: 10 cm
  szer: 40 cm
  gr: 1,5 cm
 • Pojemność opakowania: 0,5m2
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 13 szt
 • Cena za 1 m2: 162,00zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: odciebie beżu, bieli

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 0,5m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastosowaniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x