Moduł narożny do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG

(kod: 17514)
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 17514

Opis produktu

Narożny moduł technorattanowy może być elementem mogącym stanowić zakończenie modułowej kompozycji mebli. Rozwiązanie takie daje znacznie więcej możliwości jak np. dwa moduły narożne mogą stworzyć w razie potrzeby sofę dwuosobową. Produkt ten doskonale spisuje się w ogrodzie, na tarasie, na balkonie i innych miejscach gdzie efekt wizualny jest równie istotny jak komfort użytkowników.

Konstrukcja wykonana jest z zespawanych profili aluminiowych, taki materiał jest lekki i trwały ponieważ nigdy nie zardzewieje. Pokrycie stelaża stanowi plecionka technorattanowa. Zarówno stelaż jak i technoratan są materiałami nie ulegającym zniszczeniu od mrozu, deszczu, śniegu, promieniowania UV, dlatego doskonale sprawdzają się do wykorzystania przede wszystkim na zewnątrz.

Komfortowe siedzisko oraz oparcie są istotnym elementem, który w proponowany module z technorattanu jest uzyskany dzięki poduszce siedziskowej oraz poduszce oparciowej.

Moduł narożny do ogrodowego zestawu technorattanowego dostępny jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Moduł narożny do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG otrzymują Państwo:

  • jeden moduł narożny z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 70 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 10 kg

Wymiary modułu narożnego z zestawu mebli technorattan GONG

Dostawa i montaż mebli:

Moduł narożny z technorattanu GONG dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 70x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×