Moduł środkowy do mebli Bello Giardino

(kod: 15046) Bello Giardino
848 zł

Produkt niedostępny

kod: 15046

Opis produktu

Elegancki i wytrzymały moduł środkowy do mebli Bello Giardino to element mogący pełnić rolę dodatku do zestawu ogrodowego, który już posiadacie lub samodzielnego elementu. Moduł ten można dowolnie komponować z innymi samodzielnymi elementami dostępnymi w ofercie według własnego uznania. To oferta dla osób wymagających, które wysoko stawiają poprzeczkę meblom pod względem jakości i precyzji wykonania. 

Moduł środkowy sprawdzi się w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz, w przydomowym ogrodzie, we wnętrzu domu, w retauracji czy hotelu. Wykonany został z mocnego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych rattanu syntetycznego. Technorattan, bo tworzywo istnieje także pod tą nazwą, jest materiałem wodoodpornym, odpornym na działanie warunków atmosferycznych oraz na szkodliwe działanie promieni UV.

Moduł środkowy opiera się na lekkiej, trwałem i odpornej na rdzę konstrukcji aluminiowej.

Dzięki takim cechom technorattanu, moduł środkowy do mebli Bello Giardino nie traci swojego koloru, nie odkształca się i nie wymaga konserwacji. Do tego produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Do czyszczenia technorattanu wystarczy tylko woda.

Do modułu dołączono wygodne poduszki w kolorze ecru z poszewkami z wodoodpornego poliestru. Poszewki posiadają wszysty suwak, który znacznie ułatwia ich zdjęcie i oddanie do prania.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary modułu środkowego:

  • szerokość: 70 cm
  • głębokość: 82 cm
  • wysokość: 67 cm

Wymiary paczki:

  • długość: 84 cm
  • szerokość: 72 cm
  • wysokość: 69 cm
  • waga: 10 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w jednym kartonie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble są gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

bello giardino skrzynia ogrodowa bello giardino skrzynia na poduszki bello giardino skrzynia na poduchy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×