Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Moduł środkowy do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG

(kod: 17515)
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 17515
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Element modułowy środkowy z technorattanu to siedzisko przeznaczone dla jednej osoby wraz z oparciem, kompozycja np. z kilku takich modułów pozwala na stworzenie dowolnie długiej sofy. Elegancko prezentujący się mebel to bardzo ciekawa propozycja dla hoteli, SPA, restauracji oraz prywatnych ogrodów i na balkon.

Stelaż wykonano z profili aluminiowych, jego powierzchnię pokrywa technorattan. Aluminium jest metalem nie podlegającym korozji. Technorattan to materiał sztuczny odporny na wszelkie warunki pogodowe w tym promieniowanie UV, mróz, deszcz i wiatr - co umożliwia wykorzysywanie go całorocznie na zewnątrz.

Poduszka siedziskowa i poduszka oparciowa zapewniają zwiększony komfort dla użytkownika, ponadto kolorystycznie bardzo dobrze komponuje się z wszystkimi proponowanymi wariantami technorattanu.

Moduł środowy do ogrodowego zestawu technorattanowego dostępny jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Moduł środkowy do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG otrzymują Państwo:

  • jeden moduł środkowy z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 8 kg

Wymiary modułu środkowego z zestawu wypoczynkowego GONG

Dostawa i montaż mebli:

Moduł środkowyz technorattanu GONG dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 60x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x