FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Moduł środkowy do ogrodowego zestawu technorattanowego ZONK

(kod: 17524)
999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17524
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Widoczne aluminiowe nogi w module środkowym ZONK w połączeniu z plecionką technorattanową to nowoczesna propozycja mebli eleganckich i funkcjonalnych. Klasyczne kształty, ale odważne połączenie dało pozytywny efekt. Pojedyncze moduły pozwalają na dowolne skomponowanie zestawu. Meble są dedykowane do zastosowań zewnętrznych tj. ogrody, działki, ogródki restauracyjne, balkony, tarasy, hotele, SPA.

Metal z jakiego wykonany jest cały - nie tylko widoczny - stelaż w module to aluminium, jest odporne na korozję. Użyty wyplot technorattanowy jest odporny na warunki pogodowe, dlatego meble mogą pozostać na zewnątrz przez cały rok bez obaw o ich uszkodzenie. Poduszka siedziskowa i oparciowa to dodatkowy atut zwiększający wygodne wypoczywanie po ciężkim dniu pracy.

Fotel ZONK jest oferowany w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, kolekcja mebli ZONK to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Zamawiając Moduł środkowy do ogrodowego zestawu technorattanowego ZONK otrzymują Państwo:

  • jeden moduł środkowy z poduszką siedziskową i poduszką oparciową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 65 cm
  • waga: 9 kg

Moduł środkowy technorattan ZONK aluminiowy - wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Moduł środkowy z technorattanu z zestawu ZONK dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w folii o wymiarach 60x70x65 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x