Kup w ciągu: 20h 52m 09s - wyślemy jutro

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige

(kod: 17583) GardinettaNilamito
1 499 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 74,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 22.10.2019
 • Zamów do: g. 13:00, wtorek, 22.10.2019
 • Pozostało: 20h 52min
 • kod: 17583

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor brązowy
Liczba miejsc 1
Materiał technorattan
Montaż dostarczane w całości
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Przeznaczenie wypoczynkowe
Stelaż aluminiowy
Struktura płaska
Wykończenie technorattanowe

Opis produktu

Moduł środkowy technorattanowy NILAMITO Brown & Beige jest to mebel modułowy można go więc dowolnie ustawiać, osobno lub razem z innymi meblami z serii Nilamito. Jeśli nie chcemy rozdzielać modułów, można zastosować dołączone do zestawu łączniki, które na stałe zepną poszczególne elementy.

Moduł środkowy Nilamito Ecru

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige wykonano z bardzo wytrzymałego technorattanu, który idealnie sprawdzi się w czasie użytkowania na zewnątrz. Co istotne, technorattan jest odporny na deszcz, śnieg i na promieniowanie UV, dzięki czemu wykonane z plecionki meble nie tracą oryginalnej barwy. Technorattanowa plecionka modułu środkowego technorattan NILAMITO Brown jest płaska i ma piękny odcień brązu.

Do siedziska i oparcia dołączone są wygodne, grube poduchy w kontrastowym kolorze beige. Poduszki te są zaimpregnowane teflonem, dzięki czemu są bardziej odporne na działanie wilgoci. Poszewki można zdjąć i wyprać. Moduł środkowy mebli nie wymaga konserwacji, a do mycia wystarczy użyć mokrej ściereczki. Ten eleganckim moduł środkowy technorattanowy jest estetycznie wykonany i bardzo wygodny.

Plecionka Nilamito Brown

Plecionka technorattanowa Nilamito Brown – stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze (tzw. cieniowana) jej struktura jest płaska, gładka o strukturze skórki pomarańczy = połyskliwa.

Nie gwarantujemy wstecznej spójności kolorystycznej – oferowany produkt jest spójny kolorystycznie z produktami dostępnymi obecnie w sprzedaży i może się różnić od tych zakupionych wcześniej.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary modułu środkowego Nilamito

 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 82 cm
 • wysokość: 67 cm
 • grubość poduszki: 12 cm

Kluczowe parametry:

Kolor brązowy
Liczba miejsc 1
Materiał technorattan
Montaż dostarczane w całości
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Przeznaczenie wypoczynkowe
Stelaż aluminiowy
Struktura płaska
Wykończenie technorattanowe

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Po rozpakowaniu nie wymaga montażu i jest gotowy do użytku.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Nilamito

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×