Modułowa leżanka technorattan Zamora

(kod: 19464) Bel Giardino
4 690 zł

Produkt niedostępny

kod: 19464

Opis produktu

Leżanka technorattan Zamora to komplet mebli modułowych, składający się z komfortowej leżanki, dwóch podnóżków-puf i funkcjonalnego stolika kawowego, którego blat pokryty jest szkłem hartowanym, cechującym się zwiększoną odpornością na zarysowania. Modułowy model budowy zestawu umożliwia wiele różnych konfiguracji ustawień mebli, w zależności od potrzeb. 

Modułowa leżanka technorattan Zamora

Modułowa leżanka technorattan Zamora wykonana jest z bardzo wytrzymałego technorattanu, materiału, który wyglądem odwzorowuje naturalną plecionkę rattanową i jednocześnie jest bardzo odporny na niekorzystne działanie wilgoci, mrozu, czy też promieniowania UV. Stelaż mebli wykonany jest z lekkiego aluminium, odpornego na rdzę. Wygodę korzystania z leżanki dodatkowo zapewniają dołączone do niej stylowe poduchy wykończone lamówką. Praktycznym dodatkiem jest wygodny stolik kawowy.

Modułowa leżanka technorattan Zamora zbliżenie na plecionkę i poduszki

Modułowa leżanka technorattan Zamora idealnie nadaje się do ustawienia na większym tarasie lub w ogródku. Meble mają elegancką szaro-grafitową barwę z dopasowanym kolorystycznie poduchami. Całość bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, wystarczy w razie zabrudzeń przetrzeć meble wilgotną szmatką.

Leżanka Zamora w promieniach słońca na tarasie

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

leżanka:

  • szerokość: 216 cm
  • głębokość: 105 cm
  • wysokość: 74 cm

podnóżek-pufa:

  • szerokość: 84 cm
  • głębokość: 68 cm
  • wysokość: 31 cm

stolik kawowy:

  • długość: 68 cm
  • szerokość: 36 cm
  • wysokość: 48 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze szaro-grafitowy mix

Poduszki w kolorze szarym

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×