W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Narożne biurko młodzieżowe Łukasz

(kod: 15467)
555 zł

Produkt niedostępny

kod: 15467

Opis produktu

Eleganckie, wygodne i bardzo funkcjonalne narożne biurko młodzieżowe Łukasz będzie się idealnie sprawdzało zarówno w pokoju starszego dziecka jak i w biurze.

Biurko Łukasz - aranżacja

Wygodne biurko to podstawa efektywnej pracy czy też konstruktywnej nauki. Młodzieżowe biurko narożne daje szansę zorganizowania przestrzeni w idealny sposób. Duży blat wyposażono w półkę pod klawiaturę z rolkowymi prowadnicami. Pod blatem znajduje się jeszcze jedna półka, na której można postawić książki lub niezbędne do pracy dokumenty. Po prawej stronie jest miejsce na drukarkę lub komputer. Na wyciągnięcie ręki są również praktyczna szuflada oraz szafka.

Biurko Łukasz rozłożone

Duży nacisk podczas projektowania narożnego biurka młodzieżowego Łukasz położono na jego stabilność oraz wytrzymałość. Wyprodukowano je z solidnych płyt meblowych o grubości 18 mm. Płyty pokryto wysokiej jakości okleiną, która jest odporna na zarysowania.

 

Wymiary elementów zestawu:

Biurko Łukasz - wymiary

  • Szerokość:  124 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Głębokość: 90 cm

Dostawa i montaż mebli:

Narożnik młodzieżowy Łukasz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w dwóch paczkach 10 kg oraz 30 kg. Przygotowane jest do samodzielnego montażu. W zestawie  znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe, instrukcja i gwarancja.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×