Narożnik LIGURITO Off-WHITE Elite & Taupe - 5 modułów

4 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 26800

Opis produktu

Narożnik LIGURITO Off-WHITE Elite & Taupe - 5 modułów to stylowy i nowoczesny zestaw mebli wypoczynkowych do ogrodu. Jest wykonany z technorattanu, który ma zwiększoną odporność na deszcz i śnieg, a także promienie UV. Meble te nie płowieją ani nie odkształcają się. Ich stelaż, wykonany z nierdzewnego aluminium, jest bardzo lekki i jednocześnie solidny.

Zalety mebli technorattan Gardinetta

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO Off-WHITE Elite & Taupe to cztery wypoczynkowe moduły: dwa narożne,dwa środkowe bez podłokietników oraz stół. Modułowa budowa powoduje, że meble można dowolnie ustawić – najbardziej popularne ustawienie to narożnik, jednak można moduły przestawiać lub połączyć za pomocą dołączonych do zestawu łączników. Szczególny wpływ na wygodę użytkowania mają dołączone do siedzisk i na oparcia grube poduchy.

Wybór stolików Ligurito

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO IV Off-WHITE Elite & Taupe mają wyjątkowy, oryginalny biały kolor, który pięknie prezentuje się wśród ogrodowej zieleni. Poduchy mają natomiast stylowy kolor taupe, czyli szarobrązowy. Poszewki poduszek pokryto teflonem, co częściowo zabezpiecza je przed wilgocią. Posiadają też suwak, dzięki któremu poszewki można zdjąć i uprać. Meble technorattanowe z pewnością sprawdzą się w każdym ogrodzie. Są komfortowe  i funkcjonalne, łatwo się je czyści, przy użyciu zwilżonej szmatki.

Liczba modułów w zestawie Ligurito IV

Plecionka mebli z serii Ligurito Off White jest półokrągła, szczotkowana, wyglądem jest zliżona do eleganckiego rattanu naturalnego, ale posiada zarazem wszystkie korzystne właściwości technorattanu - jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i nie traci kolory po wpływem promieniowania UV i promieni słonecznych. Kolor plecionki określany jako "Off White" to przełamany biały, zbliżony do popielatego - bardzo elegancki i modny.

Plecionka Ligurito Off-White

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary przy układzie ustawienia jako narożnik:

 • szerokość: 234 cm
 • głębokość: 152 cm
 • wysokość: 67 cm
 • wysokość od ziemi do siedziska: 30 cm

Wymiary narożnika technorattan Ligurito IV

Wymiary modułów: 

Moduł narożny:

 • szerokość: 82 cm
 • głębokość: 82 cm
 • wysokość: 67 cm
 • szerokość podłokietnika: 12 cm
 • grubość poduszki: 12 cm

Moduł środkowy:

 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 82 cm
 • wysokość: 67 cm
 • grubość poduszki: 12 cm

Wymiary modułów Ligurito

 

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO IV Off-WHITE Elite & Taupe dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie. Meble dostarczane są w dwóch kartonach, w całości - gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania - nie ma konieczności montażu. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×