Curver Corfu Relax Set szary narożnik ogrodowy

1 899 zł

Produkt niedostępny

kod: 17710

Opis produktu

Curver Corfu Relax Set Szary

Curver Corfu Relax Set szary narożnik ogrodowy to funkcjonalne meble do ogrodu lub na taras. Wygodny narożnik i stolik kawowy wyróżnia się wysoką jakością, eleganckim wzorem i łatwością utrzymania. Taki komplet będzie idealny do rodzinnego wypoczynku czy przyjmowania gości na świeżym powietrzu.

Szary narożnik Corfu sygnowany przez Curver

Logo Keter, Curver, allibert

Meble Corfu Relax Set pochodzą od europejskiego producenta Curver i są niezwykle starannie wykonane. Wyprodukowano je w całości z polipropylenu, czyli tworzywa sztucznego niepodatnego na czynniki atmosferyczne, które uformowano tak by przypominał plecionkę. Meble z tworzywa nie rdzewieją i nie blakną, dlatego nie trzeba ich chować po sezonie. Do tego są lekkie, więc można je bez trudu przesuwać. 

Zróżnicowana kolorystyka Corfy Relax

Corfu Relax Set - kolory zestawu

Nóżki sprawiają, że meble wyglądają subtelnie i są odpowiednio stabilne. Narożnik wyróżnia się profilowanym oparciem i podłokietnikami, a do tego został wyposażony w poduszki. Wszystko to wpływa na wyjątkową wygodę. Dzięki temu, że narożnik jest długi to można przyjąć pozycję półleżącą lub uciąć sobie drzemkę. Całość łatwo utrzymać w czystości. Meble można czyścić wilgotną ściereczką, a w razie zabrudzenia poduszek można zdjąć pokrowce i wrzucić do prania.

Tworzywo Technorattan Style Corfu Relax Szary

Zestaw Corfu Relax Set szary plecionka

Szary zestaw mebli z poduszkami w tym samym kolorze świetnie sprawdzi się w ogrodzie w stylu klasycznym bądź nowoczesnym. Jeżeli będziemy chcieli rozbudować wyposażenie dla większej ilości osób, to bez problemu dobierzemy do mebli Corfu Relax Set identycznie wyglądające fotele producenta Curver.

Curver Corfu Relax Set

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Curver Corfu Relax Set szary narożnik ogrodowy otrzymują Państwo:

  • narożnik w kolorze szarym z poduszkami na siedziska w kolorze szarym
  • szary stolik kawowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Curver Corfu Relax Set

Narożnika nie można powiększyć ani zmniejszyć, ale można dokupić elementy z pokrewnych zestawów Corfu takich jak stół Melody, sofa Corfu Love Seat, Corfu Love Seat Max, Corfu Duo i inne.

Dostawa i montaż mebli:

Narożnik i stolik przeznaczone są do samodzielnego montażu. Części przesyłane są w paczce zamkniętej fabrycznie przez producenta. Przesyłka jest ubezpieczona i dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej. W środku znajdziemy: części mebli, poduszki na siedziska, instrukcję, śruby i klucze. Zestaw w całości wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Instrukcja Corfu Relax Set

Zobacz jak prosty jest montaż zestawu Corfu Relax Set: Instrukcja montażu Corfu Relax Set

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Gwarancja:

Zestaw Curver Corfu Relax Set jest objęty dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzenia powstałych w wyniku złego przechowywania, a także wynikłych z niezabezpieczenia produktu przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wichura czy gradobicie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Meble ogrodowe Corfu

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter curver corfu relax set szary meble ogrodowe corfu relax sofa 3 osobowa corfu curver corfu set white curver keter zestaw corfu set curver antracyt zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw curver keter meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×