Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore Kawa Mix

(kod: 19471) Bel Giardino
3 790 zł

Produkt niedostępny

kod: 19471

Opis produktu

Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore wchodzi w skład zestawu mebli modułowych, czyli takich, których poszczególne części można zaaranżować według własnych potrzeb. Są one idealne do ustawienia na zewnątrz, ponieważ wykonano je z technorattanu, materiału wytrzymałego i niepodatnego na działanie niesprzyjających czynników klimatycznych, jak deszcze, opady śniegu i mróz oraz promieniowanie UV.

Zestaw narożnik technorattan ogrodowy Camaiore Kawa mix

Oprócz narożnika ogrodowego z technorattanu Camaiore w zestawie mebli znajduje się również  jeden podnóżek i stolik z blatem szklanym. Narożnik składa się z 3 elementów: 2 sof bocznych i sofy środkowej. Do sofy i podnóżka dołączone są komfortowe poduchy. Meble z technorattanu cechują się także elastycznością, dzięki czemu są wygodne, a także wytrzymałością. Mają stelaż ze stabilnego i nierdzewnego aluminium.

Zestaw mebli narożnik Camaiore Kawa mix

Narożnik ogrodowy z technorattanu Camaiore zapewni komfort wypoczynku w każdym ogródku lub na tarasie. Jest stylowy, wygodny i funkcjonalny. Blat stolika wykonany jest z hartowanego szkła, co zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Meble z technorattanu mają jeszcze tę zaletę, że są łatwe w utrzymaniu w czystości, a do mycia wystarczy wilgotna ściereczka.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Moduł narożny:

 • szerokość: 80 cm
 • głębokość: 80 cm
 • wysokość: 68 cm

Moduł środkowy:

 • szerokość: 60 cm
 • głębokość: 80 cm
 • wysokość: 68 cm

Pufa-podnóżek:

 • szerokość: 80cm
 • głębokość: 80 cm
 • wysokość: 32 cm

Stolik kawowy:

 • długość: 80 cm
 • szerokość: 80 cm
 • wysokość: 32 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze kawowy mix

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu drewniany stół ogrodowy z ławkami skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×