Narożnik Piotruś

(kod: 09552)
2 305 zł

Produkt niedostępny

kod: 09552
Wybierz Rodzaj obicia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Narożnik Piotruś doskonale sprawdzi się zarówno jako sofa wypoczynkowa, ale róznież jako funkcjonalne łóżko do spania. Nowoczesny wygląd narożnika ożywi wnętrze każdego salonu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że wypoczynek w domowym zaciszu stanie się jeszcze bardziej komfortowy.

Narożnik posiada funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej znacznie poprawia standard użytkowania. Poduszki widoczne na zdjęciach są wliczone w koszt narożnika. Istnieje możliwość wykonania narożnika prawego i lewego. Narożna sofa dostępna jest  w dużej liczbie wariantów materiałów obicia oraz gamie kolorystycznej. Numer wybranego koloru obicia prosimy umieścić w uwagach do zamówienia.

Aby zobaczyć wszystkie dostępne rodzaje tapicerek kliknij TUTAJ.


 Koszt transportu nie obejmuje wniesienia.

Powierzchnia spania: 200x130 cm

Wymiary:

długość - 270cm

szerokość - 153cm

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolory widoczne na ekranie monitora mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu tkaniny.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×