Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Puffin

(kod: 15480) Kinas
2 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 15480

Opis produktu

W salonie zawsze powinno znaleźć się miejsce do wygodnego wypoczynku, na chwilę relaksu i odprężenia. Wygodny narożnik z funkcją spania Puffin nie tylko jest ozdobą każdego wnętrza, ale również spełnia wszelkie praktyczne wymogi. Można na nim wygodnie usiąść lub na dłuższej części komfortowo wypocząć.

Narożnik Puffin ma 220 cm szerokości, jego głębokość w części przeznaczonej do siedzenia wynosi 58 cm. Natomiast część dłuższa ma 146 cm głębokości. Oparcie o wysokości 50 cm zapewnia wygodną podporę dla pleców. Narożnik spełnia nie tylko rolę komfortowej kanapy. Narożnik z pojemnikiem na pościel Puffin wyposażono w automat wspomagający rozkładanie, dzięki czemu po rozłożeniu ma wymiary 220 cm na 146 cm i posłuży jako wygodne łóżko np.: dla gości. Posiada również dwa duże pojemniki, dzięki czemu zyskujemy miejsce na kołdrę, poduszki czy koce.

Narożnik Puffin do salonu z funkcją spania i pojemnikiem na pościel wyposażono w eleganckie chromowane nóżki pasujące do kolorystyki materiału.

Montaż narożnika nie przysparza większych trudności. By zmontować narożnik nie potrzebne są żadne narzędzia. Narożnik składa się, wsuwając jego części w specjalne blachy montażowe.

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Puffin

 

Dostawa i montaż mebli:

Do Montażu nie potrzeba żadnych narzędzi, kluczy, śrub, wkrętów, itd wszystkie elementy są wsuwane na specjalnych blachach montażowych jest to bardzo proste i szybkie w skadaniu.
Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej na ubezpieczonej palecie o wymiarach: wysokość 154cm x szerokość 77cm x długość 136cm

 

Narożnik z pojemnikiem na pościel Puffin

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Gwarancja producenta na 2 lata

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×