Narożnik rozkładany U-kształtny szary Boston

(kod: 16621) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
2 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 16621

Opis produktu

Narożnik rozkładany U-kształtny Boston pochodzący z kolekcji polskiego producenta Laski Meble świetnie uzupełni aranżację salonu. W ciągu dnia posłuży jako wygodne siedzisko, ale może też być wykorzystany jako łóżko, gdyż posiada funkcję spania. Ze względu na symetryczną budowę nie ma problemu z dowolnym ustawieniem narożnika.

Wygląd narożnika spełnia wszelkie wymogi mody i zachwyci każdego. Możliwość dobrania jednego z wielu wariantów kolorystycznych dodaje atrakcyjności temu meblowi, a każda z możliwości kolorystycznych ma swój urok. Całości kompozycji dopełniają sporej wielkości podłokietniki i metalowe nóżki malowane proszkowo.

Szkielet narożnika tworzy konstrukcja z drewna i płyty wiórowej. Siedzisko jest wykonane na formatkach bonellowych. Do tapicerowania narożnika użyto pianki PUR. Tkanina na całej powierzchni jest jednolita. Narożnik został wyposażony w metalowe nóżki malowane proszkowo na kolor czarny.

 

Pojemniki na pościel - Boston

Narożnik rozkładany U-kształtny szary jest łatwo rozkładany poprzez system Delfin. Polega on na pociągnięciu za uchwyt i wysunięciu wózka pociągając materac do góry. Oparcia pozostają w ten samej pozycji.

Funkcja spania narożnika Boston

Wewnątrz narożnika znajdują się dwa pojemniki na pościel. Są one łatwo dostępne ze względu na wspierany system podnoszenia.

Wymiary elementów zestawu:

Boston - wymairy

  • Długość: 305 cm
  • Głębokość z obu stron: 155 cm
  • Wysokość: 83 cm
  • Długość powierzchni spania: 270 cm
  • Głębokość powierzchni spania: 145 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Boston zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • magda

    Witam.
    Pierwszy raz korzystałam z zakupów. Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi. Wszystko profesjonalnie i perfekcyjnie. Od momentu zamówienia do momentu dostarczenia towaru świetny kontakt z bardzo miłymi Paniami z obsługi klienta, które w bardzo profesjonalny sposób udzielały wszelkich informacji. Towar zgodny z opisem. Data doręczenia zgodna z prognozowanym terminem dostawy. Gorąco polecam.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×