Narożnik salonowy z funkcją spania Avatar Inari-91/Inari-100 Lewy

(kod: 20570) Produkt wyprodukowany w Polsce Kinas
2 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 20570

Opis produktu

Narożnik salonowy z funkcją spania Avatar Inari-91/Inari-100 to niezwykle funkcjonalny mebel, który od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi oraz wykończeniu w najwyższym standardzie świetnie wkomponowuje się zarówno w nowoczesne, jak i w te nieco bardziej klasyczne pomieszczenia.

Wspaniale pasuje do przestronnego salonu, ale sprawdzi się także w kawalerce, doskonale łącząc w sobie funkcję kanapy i bardzo wygodnego łóżka. Może być także używany jako posłanie dla gości - szybko się rozkłada i gwarantuje wysoki komfort spania.

Poniżej widoczny jest film prezentujący funkcje narożnika Avatar

Narożnik Avatar to bardzo funkcjonalny mebel. Ogromna przestrzeń do chowania potrzebnych rzeczy, pod całym narożnikiem, gwarantuje pewność, że pomieścimy zarówno pościel dla gości, jak i inne potrzebne rzeczy które chcemy gdzieś schować.

Narożnik z funkcją spania Avatar animacja

Wszyscy spędzamy ok. 1/3 czasu w ciągu doby na sen, dlatego powinien być on komfortowy. Narożnik Avatar jest wykonany na sprężynach falistych, dodatkowo została zastosowana pianka T30 na każdej części, również tej wysuwanej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nasi goście wyśpią się komfortowo.

Samo rozkładanie narożnika i przygotowanie go do snu zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki zastosowanemu systemowi DL-ka, z rozłożeniem poradzi sobie każdy, bez żadnego trudu.

Warto przeczytać również artykuł na temat różnych systemów rozkładania narożników, wystarczy kliknąć tutaj.

Rozłożony narożnik Avatar

Narożnik salonowy z funkcją spania Avatar jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią ponadczasowy design, stylowy projekt i wykonanie z materiałów o najwyższej jakości. Mebel stworzony przez polskiego producenta, firmę Kinas Meble, z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

Szerokie oparcia zastosowane w narożniku Avatar, są nie tylko wygodne, ale również bardzo praktyczne. W miejscu oparcia, znajduje się wysuwany barek lub dodatkowa przestrzeń na schowanie drobnostek.

Podłokietniki narożnik Avatar

Z drugiej strony narożnika, znajdziemy wysuwaną pufę, która może być zarówno dodatkowym miejscem do siedzenia, jak i miejscem na nogi podczas długiego seansu filmowego. Jest to również dodatkowa przestrzeń którą użyjemy jako schowek.

Pufa ze schowkiem - narożnik Avatar

Narożnik Avatar dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Za dopłatą istnieje możliwość wykonania narożnika na sprężynach falistych + Bonell które spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

W celu dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Uwaga! Inari to tkaniny z prostym splotem (plecionki), natomiast Soft to ekoskóra (skóra ekologiczna)

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Avatar

Zamawiając Narożnik salonowy z funkcją spania Avatar Inari-91/Inari-100 Lewy otrzymują Państwo:

 • Narożnik Avatar w kolorze Inari 91 ze wstawkami w kolorze Inari 100
 • Pufkę
 • Wysuwany barek

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Avatar

 • Długość całkowita: 300 cm
 • Głębokość całkowita: 200 cm
 • Wysokość: 90 cm
 • Głębokość podłokietnika: 98 cm
 • Szerokość podłokietnika: 30 cm
 • Wysokość oparcia: 53 cm
 • Głębokość siedziska: 56 cm
 • Wysokość siedziska: 42 cm
 • Długość powierzchni do spania: 220 cm
 • Głębokośc powierzchni do spania: 145 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Avatar zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Istnieje możliwość zamówienia próbek obicia, wybierz 4 kolory z przedstawionej listy, a wyślemy do Ciebie bezpłatne próbniki. Prześlij nam swoje dane na adres:

[email protected]

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×