Narożnik sofa rozkładana do spania Avatar Inari-100/Soft-17 Lewy

(kod: 20569) Produkt wyprodukowany w Polsce Kinas
2 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 20569

Opis produktu

Prezentujemy designerski narożnik z funkcją spania Avatar - Inari 100/Soft 17. Mebel w kolorze Inari 100 ze wstawkami wykonanymi z tkaniny Soft 17 zachwyca nowoczesną stylistyką, ale też wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że ten narożnik polskiego producenta, firmy Kinas Meble, od dawna cieszy się stale rosnącą popularnością.

Poniżej widoczny jest film prezentujący funkcje narożnika Avatar

Narożnik Avatar dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Uwaga! Inari to tkaniny z prostym splotem (plecionki), natomiast Soft to ekoskóra (skóra ekologiczna)

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Avatar

Avatar to mebel, który odnajdzie się w każdym wnętrzu -  idealnie sprawdza się on zarówno w przypadku pomieszczeń, w których trzeba łączyć jak najwięcej funkcji w jednym meblu, jak i może być zaaranżowany w znacznie większych salonach w domu. Narożnik z powodzeniem pełni funkcję siedzenia, spania czy przechowywania - wszystko to dzięki innowacyjnemu projektowi, który obejmuje też wysuwany barek i pufę ze schowkiem dołączoną do narożnika.

Podłokietniki narożnik Avatar

Narożnik Avatar posiada profilowane tapicerowane oparcia zapewniające idealnie podparcie dla pleców. Przemyślanie ułożone sprężyny faliste oraz wysoka jakości tkaniny zapewniają wygodę korzystania i odpowiednią amortyzację. Na dużych podłokietnikach będziemy mogli ustawić talerze czy kubki z napojami. Twardość tkaniny na całej długości narożnika avatar nie zmienia się nawet po rozłożeniu.

Rozłożony narożnik Avatar

Innowacyjny system DL-ka gwarantuje bezproblemowe i błyskawiczne rozkładanie narożnika, z którego dosłownie w kilka sekund można wyczarować szerokie i bardzo wygodne łóżko. Model wyposażony jest w wygodne materace ze sprężynami falistymi. Wewnątrz zaprojektowano pojemnik na pościel.

Narożnik z funkcją spania Avatar animacja

Nowoczesny narożnik z funkcją spania Avatar wyposażony jest w 2 pojemne pojemniki na pościel. Jeden ukryto pod dłuższym siedziskiem, a drugi pod krótszym. Dzięki temu mamy do dyspozycji funkcjonalne schowki pozwalające na schowanie pościeli czy też ozdobnych poduszek. Dostęp do pojemników jest bardzo łatwy – otwieranie pierwszego pojemnika wspierane jest przez system DL-ka, a drugiego przez wychylny podnośnik sprężynowy.

Pufa ze schowkiem - narożnik Avatar

Dodatkowo nowoczesny narożnik Avatar wyposażony jest w specjalny barek i pufę ze schowkiem. Barek wysuwany jest spod jednego z podłokietników, więc możemy tam włożyć to, co chcemy mieć pod ręką. Pufę można schować pod drugi podłokietnik, używać w funkcji podnóżka lub dodatkowego miejsca do siedzenia, a także wykorzystać jako praktyczny schowek na drobiazgi.

Barek narożnika Avatar

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Avatar

  • Długość całkowita: 300 cm
  • Głębokość całkowita: 200 cm
  • Wysokość: 90 cm
  • Głębokość podłokietnika: 98 cm
  • Szerokość podłokietnika: 30 cm
  • Wysokość oparcia: 53 cm
  • Głębokość siedziska: 56 cm
  • Wysokość siedziska: 42 cm
  • Długość powierzchni do spania: 220 cm
  • Głębokośc powierzchni do spania: 145 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Avatar zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Istnieje możliwość zamówienia próbek obicia, wybierz 4 kolory z przedstawionej listy, a wyślemy do Ciebie bezpłatne próbniki. Prześlij nam swoje dane na adres:[email protected]

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×