Wygodny narożnik z funkcją spania Starling

(kod: 15479) Kinas
2 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 15479

Opis produktu

Salon to miejsce reprezentujące dom lub mieszkanie. To w nim razem z gośćmi spędzamy najwięcej czasu. Zapewnienie gościom wygodnych miejsc to rzecz na której nam zależy. Starling to wygodny narożnik z funkcją spania efektownie zaprojektowany, jednocześnie zapewnia także wygodę w każdej sytuacji.

Duży narożnik z funkcją spania może także pełnić funkcję łóżka, jest on wyposażony w automat wspomagający rozkładanie. Po rozłożeniu narożnik ma wymiary 236 cm na 146 cm. Wyposażono go w dwa pojemniki, w których można przechowywać pościel i koce. W formie złożonej narożnik do salonu z funkcją spania w miejscu przeznaczonym do siedzenia ma 58 cm głębokości. Plecy można wygodnie oprzeć na oparciu o 50 centymetrowej wysokości.

Narożnik do salonu wyposażono w stylowe, podkreślające całość chromowane nóżki.

Złożenie narożnika Starling nie przysparza większych trudności. Montaż nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Specjalne metalowe elementy służą do złożenia narożnika w jedną całość. Wystarczy odpowiednio wsunąć jeden element w drugi.

Wymiary elementów zestawu:

 

Narożnik do salonu Starling-wymiary

 

Dostawa i montaż mebli:

Do Montażu nie potrzeba żadnych narzędzi, kluczy, śrub, wkrętów, itd wszystkie elementy są wsuwane na specjalnych blachach montażowych jest to bardzo proste i szybkie w skadaniu.
Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej na ubezpieczonej palecie o wymiarach: wysokość 154cm x szerokość 77cm x długość 136cm

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Gwarancja producenta na 2 lata

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×