Lisbona Brown narożnik technorattanowy

(kod: 18033) Focus Garden
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 18033

Opis produktu

Narożnik technorattanowy LISBONA Brown w zestawie z prostokątnym stołem ma prosty, klasyczny design, pasuje zatem do tradycyjnych, a także nowoczesnych przestrzeni. Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń, a także na zewnątrz, na przykład na większym tarasie bądź w ogródku. Zestaw jest praktyczny i bardzo wygodny, przy stole można swobodnie napić się kawy lub nawet zjeść rodzinny obiad.

Komplet technorattan Lisbona brown

Narożnik technorattanowy LISBONA Brown wytwarzany jest z technorattanu, materiału odpornego na trudne warunki pogodowe, jak śnieg i mróz, silne ulewne deszcze i bardzo wysokie temperatury. Stelaż mebli zrobiony jest z stali, którą pomalowano metodą proszkową. Gwarantuje to trwałość i odporność na korozję.

Poduszka z zestawu Lisbona Brown

Stelaż wykańcza się technorattanem o wyplocie płaskim i okrągłym. Technorattan jest także odporny na działanie promieni słonecznych, więc możemy mieć 100% gwarancji, że komplet nie straci swojej ciemnej, charakterystycznej barwy. Meble bez problemu można utrzymać w czystości, nie wymagają też one wyjątkowych zabiegów konserwacyjnych. Zabrudzenia wystarczy zmyć wilgotną szmatką.

Zbliżenie na plecionkę z technorattanu Lisbona Brown

Narożnik składa się z dwóch modułów, w komplecie z komfortowymi i grubymi poduszkami. Stół jest pojemny, ma prostokątny kształt i jest bardzo wygodny. Pokryto go szybą z odpornego na zarysowania hartowanego szkła o grubości 5 mm. Narożnik i stół mają eleganckie nóżki, dzięki którym można go stabilnie ustawić.

Możliwość łączenia modułów w zestawie technorattan Lisbona Brown

Komplet ma stonowaną, ciemną barwę, prezentuje się więc bardzo elegancko. Dołączone do zestawu poduchy w jaśniejszym kolorze pięknie współgrają z kolorem narożnika. Poszewki w poduszkach mają wszyty zamek, można je więc bez problemu zdjąć i wyprać w razie potrzeby. Narożnik technorattanowy LISBONA Brown będzie idealnym uzupełnieniem salonu, a na tarasie i w ogrodzie, będzie pięknie komponował się z naturalną  zielenią.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika z technorattanu Lisbona

Wymiary przy ustawieniu jako narożnik:

 • długość: 218 cm
 • szerokość: 164 cm
 • wysokość: 69 cm

Stolik:

 • długość: 85,5 cm
 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 44 cm

Moduł 1 - sofa dwuosobowa:

 • długość: 146 cm
 • szerokość: 79 cm
 • wysokość: 69 cm

Moduł 2 - szezlong:

 • długość: 164 cm
 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 69 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na paletach. 

Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×