Lisbona Caffe narożnik technorattanowy

(kod: 18034) Focus Garden
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 18034

Opis produktu

Na tarasie lub w przydomowym ogrodzie, warto mieć taki zestaw mebli, aby móc wygodnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Świetnie sprawdzi się zestaw: narożnik technorattanowy LISBONA Dolphin Caffe w komplecie ze stolikiem kawowym. Prosta forma mebli i elegancki kolor sprawiają, że pasują one nie tylko do ogrodów, ale również do salonów. Zestaw jest praktyczny, bardzo wygodny i prezentuje się bardzo stylowo.

Komplet technorattan Lisbona Caffe

Ważną cechą narożnika technorattanowego LISBONA Caffe jest to, że wytwarza się go z technorattanu. Jest on dzięki temu odporny na złe warunki klimatyczne. Na narożnik i stolik nie mają więc wpływu deszcz, śnieg, czy zbyt niskie bądź zbyt wysokie temperatury. Stelaż wykonany jest ze stali pomalowanej proszkowo. Jest stabilny i wytrzymały. Dodatkową zaletą jest także to, że jest odporny na powstawanie rdzy.

Poduszka z zestawu Lisbona Caffe

Meble wykańcza się technorattanem o wyplocie – płaskim w połączeniu z okrągłym. Technorattan jest także odporny na działanie promieni ultrafioletowych, więc nie ma obaw, że wypłowieje lub pożółknie. Meble z technorattanu nie wymagają zabiegów konserwacyjnych, aby utrzymać je w czystości wystarczy przemyć je mokrą szmatką.

Plecionka z technorattanu Lisbona Caffe

Prostokątny stolik jest wygodny, stabilny i pokryty szybą z hartowanego szkła o grubości 5 mm. Jest ona odporna na zarysowania. Meble mają nóżki dzięki którym są stabilne. Stylowy kolor zestawu prezentuje się bardzo elegancko.

Łączenie modułów w zestawie Lisbona Caffe

Narożnik ma dwa moduły wyposażone w grube poduchy.  Komponują się one kolorystycznie z barwą narożnika. Poszewki mają zamek, można je więc zdjąć i w razie zabrudzeń wyprać. Narożnik technorattanowy LISBONA Caffe będzie świetnie pasował do wystroju salonu, tarasu i ogródka.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika z technorattanu Lisbona

Wymiary przy ustawieniu jako narożnik:

 • długość: 218 cm
 • szerokość: 164 cm
 • wysokość: 69 cm

Stolik:

 • długość: 85,5 cm
 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 44 cm

Moduł 1 - sofa dwuosobowa:

 • długość: 146 cm
 • szerokość: 79 cm
 • wysokość: 69 cm

Moduł 2 - szezlong:

 • długość: 164 cm
 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 69 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na paletach. 

Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x