Lisbona Dolphin Grey narożnik technorattanowy

(kod: 18035) Focus Garden
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 18035

Opis produktu

Kiedy rozpoczyna się sezon wiosenny, coraz częściej wybieramy wypoczynek na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub na tarasie. Aby móc w komfortowych warunkach korzystać z uroków coraz cieplejszych dni, np. na tarasie, balkonie lub ogródku warto wybrać wygodne meble. W warunkach panujących na zewnątrz, ale również i w salonie, idealnie sprawdzi się narożnik technorattanowy LISBONA Dolphin Grey w zestawie ze stolikiem kawowym. Zestaw ten ma prosty design i stonowany elegancki kolor. Pasuje do tradycyjnych i do nowocześnie zaprojektowanych przestrzeni. Komplet jest funkcjonalny i wygodny. Przy stole można w komfortowych warunkach wypić kawę z najbliższymi.

Komplet technorattan Lisbona Grey

Co bardzo ważne narożnik technorattanowy LISBONA Dolphin Grey produkowany jest z technorattanu, co oznacza,  że jest on odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na meble nie mają więc wpływu silne deszcze, śnieg, mróz, czy zbyt wysokie temperatury. Dodatkowo stelaż wykonany ze stali pomalowanej proszkowo. Jest on lekki, ale także bardzo wytrzymały i co bardzo ważne, całkowicie odporny na rdzę.

Poduszka z zestawu Lisbona Grey technorattan

Stelaż wykańcza się technorattanem o połączonym wyplocie – płaskim i okrągłym. Technorattan jest materiałem niewrażliwym na działanie promieni UV, co oznacza, że komplet nie straci charakterystycznego, szarego koloru. Meble z technorattanu nie wymagają wyjątkowych zabiegów konserwacyjnych. Od czasu do czasu wystarczy przemyć je wilgotną ściereczką, aby utrzymać je w czystości.

Plecionka z technorattanu Lisbona Grey

Plecionka technorattanowa ma płaską podwójną strukturę szczotkowaną - jest to jedno włókno plecionki, które wizualnie sprawia wrażenie dwóch równoległych wyplecionych pasków technorattanu. Efektem takiego rozwiąania jest wyjątkowa elegancja. Kolor plecionki to różne odcienie koloru szarego, niejednolitego, ich ułożenie jest nieregularne co daje bardzo oryginalny efekt wizualny.

Narożnik ma dwa moduły, w zestawie z wygodnymi poduchami. Prostokątny stolik jest bardzo wygodny. Pokryto go szybą z hartowanego szkła o grubości 5 mm, odpornego na urazy mechaniczne. Narożnik i stół mają nóżki, dzięki czemu są stabilne. Zestaw ma elegancki kolor i prezentuje się bardzo stylowo.

Łączenie modułów w zestawie Lisbona Grey technorattan

Dołączone do zestawu poduchy współgrają kolorystycznie z barwą narożnika. Poszewki w poduchach mają zamek, można je więc zdąć i wyprać. Narożnik technorattanowy LISBONA Dolphin Grey będzie świetnym uzupełnieniem zarówno salonu, jak i tarasu czy ogrodu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika z technorattanu Lisbona

Wymiary przy ustawieniu jako narożnik:

 • długość: 218 cm
 • szerokość: 164 cm
 • wysokość: 69 cm

Stolik:

 • długość: 85,5 cm
 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 44 cm

Moduł 1 - sofa dwuosobowa:

 • długość: 146 cm
 • szerokość: 79 cm
 • wysokość: 69 cm

Moduł 2 - szezlong:

 • długość: 164 cm
 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 69 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble technorattanowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na paletach. 

Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Narożnik objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×