Narożnik U-kształtny z funkcją spania 250x125 cm Cordoba

(kod: 16623) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
3 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 16623

Opis produktu

Narożnik U-kształtny z funkcją spania 250x125 cm Cordoba polskiego producenta, firmy Laski Meble, o rzadko spotykanym układzie w kształcie litery U. Doskonale sprawdzi się w przypadku większych pomieszczeń lub wszędzie tam, gdzie zależy nam na wielu miejscach do siedzenia.

Cordoba to wyjątkowy mebel z eko-skóry, która do złudzenia przypomina prawdziwą skórę. Tapicerka nadaje narożnikowi stylowy, elegancki wygląd, dzięki czemu stanowi on ozdobę każdego wnętrza, w którym się znajdzie. Ogromna precyzja z jaką wykonany jest mebel oraz wykorzystanie materiałów o najwyższej jakości sprawiają, że Cordoba to bestseller wśród mebli w tej kategorii.

Narożnik znajduje swoje zastosowanie nie tylko jako niezwykle wygodna kanapa - z powodzeniem pełni także funkcję sypialnianego łóżka. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi “Delfin” szybko i bez trudu można go przeistoczyć w komfortowy materac do spania, który może służyć na co dzień domownikom lub gościom, którzy zostaną na noc. Pojemna szuflada sprawdzi się jako schowek na pościel.

Zbliżenie na materiał - Cordoba

Narożnik U-kształtny z funkcją spania 250x125 cm Cordoba zachwyca wspaniałym wyglądem oraz komfortem, jaki gwarantuje nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Charakterystyczne cechy konstrukcji tego narożnika to sporej wielkości podłokietniki i zagłówki do umiejscowienia wedle własnych preferencji.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika Cordoba

 • Długość: 306 cm
 • WysokośćL 91 cm
 • Głębokość: 211/183 cm
 • Długość siedziska: 255 cm
 • Szerokość otomanów: 89/85 cm
 • Długość powierzchni do spania: 255 cm
 • Szerokość powierzchni do spania: 125 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Cordoba zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika za pomocą metalowych szczepów nasadzanych jeden w drugi.

Waga poszczególnych elementów:

 • 1,5BK (moduł z szufladą) - 40 kg
 • E (moduł narożny) - 29 kg
 • 2F (moduł z wózkiem) - 55 kg
 • OTM (moduł z dostawką) - 46 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×