Narożnik Versus

(kod: 09545)
3 348 zł

Produkt niedostępny

kod: 09545
Wybierz Rodzaj obicia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Luksusowy narożnik Versus wykonany z najwyższej jakości pianki tapicerskiej, sprawdzi się jako funkcjonalna dekoracja w każdym salonie.

Siedzisko na bonelowej sprężynie jest gwarancją komfortowego wypoczynku. Istnieje możliwość rozłożenia narożnika i uzyskania dodatkowej przestrzeni do spania.  Ten praktyczny narożnik posiada również pojemnik na pościel. Zagłówki dołączone do kompletu zwiększą satysfakcje z użytkowania.  Dodatkowo narożnik posiada wyjmowaną pufkę schowaną w podłokietniku. Istnieje możliwość wykonania narożnika prawego lub lewego. Narożna sofa jest dostępna w wielu wariantach materiałowych oraz dużej gamie kolorystycznej. Numer wybranego koloru obicia prosimy umieścić w uwagach do zamówienia.

Aby zobaczyć wszytskie dostepne tapicerki kliknij TUTAJ.


Koszt transportu nie obejmuje wniesienia.

Wymiary:

długość - 270cm

szerokość - 170cm

Powierzchnia spania - 200x130 cm

---------------------------------------------------------------------------------------


Kolory widoczne na ekranie monitora mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu tkaniny.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×