Narożnik z funkcją spania Finezja Sawana-14/Soft-11

(kod: 17027) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17027

Opis produktu

Narożnik z funkcją spania Finezja firmy Laski Meble jest idealny do nowoczesnego salonu. Może służyć kilku osobom nie tylko jako wygodne siedzisko, ale także miejsce do spania - wystarczy lekko unieść duże siedzisko i złożyć jego oparcie. Uniwersalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie jako narożnik prawy, jak i lewy.

Zbliżenie na narożnik Finezja

Wygląd narożnika spełnia wszelkie wymogi mody i zachwyci każdego. Możliwość dobrania jednego z wielu wariantów kolorystycznych dodaje atrakcyjności temu meblowi, a każda z możliwości kolorystycznych ma swój urok.

Narożnik z funkcją spania Finezja zapewnia świetne podparcie pleców, gdyż w zestawie są trzy spore poduszki. Na dużych podłokietnikach można wygodnie oprzeć ręce czy nawet postawić naczynie. Na zewnętrznej stronie podłokietnika znajdują się kieszenie umożliwiające przechowywanie gazet i niewielkich przedmiotów. Narożnik z funkcją spania posiada pojemnik na pościel.

Narożnik Finezja dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Finezja

Szkielet narożnika wyprodukowany jest z płyty wiórowej i drewna. Siedzisko powstało z wysokiej jakości pianki PUR o twardości T 3040. Pod spodem znajdują się niewidoczne plastikowe nóżki.

Narożnik Finezja pojemnik

Dzięki mechanizmowi DL-ka rozkładanie narożnika z funkcją spania Finezja jest dziecinnie proste. Wystarczy lekko unieść dłuższe siedzisko i przestawić je, by umożliwić złożenie jednego z oparć. Oparcie na dłuższym boku jest jedynym, które się składa. Reszta oparć zostaje w tej samej pozycji w obu konfiguracjach narożnika.

Rozłożony narożnik Finezja

Kolor prezentowanego modelu narożnika z funkcją spania Finezja to Sawana 14/Soft 11. Narożnik dostępny jest też w innych wariantach tapicerki.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Finezja

  • Długość całkowita: 252 cm
  • Głębokość całkowita: 135 cm
  • Wysokość: 75-85 cm
  • Głębokość podłokietnika: 90 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Wysokość siedziska: 37 cm
  • Długość powierzchni do spania: 220 cm
  • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Finezja zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×