Narożnik z technorattanu okrągłego Milano Royal 8

(kod: 15081) iCasa
6 460 zł

Produkt niedostępny

kod: 15081

Opis produktu

Narożnik z technorattanu okrągłego Milano Royal 8 to nie tylko narożna kanapa, ale też bardzo stylowy stolik z blatem wykonanym ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, które mocowane jest za pomocą przyssawek. Konstrukcja mebli została wykonana z proszkowo malowanego aluminium, a następnie starannie wykończona wysokiej jakości plecionką z technorattanu. W tej kompozycji zestaw jest wysoko odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dla zwiększenia komfortu użytkowania mebli, wzbogacono je starannie wykonanymi poduszkami, do produkcji których użyto poliester impregnowany teflonem. Materiał ten jest wodoodporny i niepodatny na negatywne oddziaływanie opadów, mrozu, czy nawet promieni słonecznych.

Meble Milano Royal 8 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: brown i sand. Poduchy zaś wykonane są w kolorze ecru, które zostały wyposażone w zdejmowane poszewki, co ułatwia ich pranie. Zestaw może posłużyć do aranżacji eleganckiego ogrodu, tarasu, werandy, a nawet przestrzeni komercyjnych, mając na myśli chociażby ogródek luksusowej kawiarni.

Podstawowe cechy mebli:

  • elegancki design,
  • meble solidnie wykonanie i lekkie,
  • odporne na warunki atmosferyczne,
  • bezproblemowa pielęgnacja przy użyciu podstawowych środków,
  • wodoodporne poduszki.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Narożnik z technorattanu okrągłego Milano Royal 8 otrzymują Państwo:

  • 3 elementy modułowe,
  • 1 stolik Venezia.
  • komplet poduszek

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik 159 lewy: 159 x 82 x 66 cm,

Narożnik 159 prawy: 159 x 82 x 66 cm,

Narożnik 82: 82 x 82 x 66 cm,

Stolik Venezia 110: 110 x 72 x 34 cm.

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej. Meble nie wymagają samodzielnego montażu. 

Gwarancja:

Producent na oferowany zestaw mebli udziela 24-miesięcznej gwarancji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×