Panele drewniane CHOCO LUXURY series – Dąb GOLD - Natural Wood Panels

(kod: 16843) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
40 zł

Produkt niedostępny

kod: 16843
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »
Wybierz Malowanie bejcą:

Opis produktu

CHOCO LUXURY series – Dąb GOLD to panel ozdobiony z aplikacją z naturalnych cegiełek dębowych, wyszlifowanych na gładko. Forma paneli z kolekcji Choco Luxury jak sama nazwa wskazune nawiązuje do czekolady. Nowoczesna forma drewna o gładkiej, wyszlifowanej powierzchni doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu - zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym - nadając mu niepowtarzalny charakter.

Logo Natural Wood Panels - panele 3D

Dekoracje ścienne marki Natural Wood Panels wykonywane są z najwyższej jakości drewna dostępnego na rynku. Producent bardzo starannie dopiero materiał, z jakiego wykonane mają być dekoracje - gwarantuje to trwałość oraz doskonałą prezencje paneli. Przy odpowiednich zabiegach pielęgnacyjnych przeprowadzanych regularnie panele zachowają swoją świetność przez długie lata. Wysokiej jakości produkt doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Panele drewniane obok funkcji dekoracyjnej posiadają także własciwości odbijania dźwięku. Załamania na powierzchni a także materiał, z jakiego wykonane są panele chłoną oraz odbijają fale dźwiękowe.  Jest to niezaprzeczalną zaletą obok fukcji dekoracyjnej.

Dekoracje marki marki Natural Wood Panels wykorzystać można zarówno w każdego rodzaju aranżacji - zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.
Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

Panele CHOCO LUXURY series – Dąb GOLD Natural Wood Panels

Wymiary elementów zestawu:

Natural Wood Panels CHOCO LUXURY series Dąb GOLD - wymiary

Panel z aplikacją naturalnych kostek dębowych o gładkiej strukturze.

Każda z kostek 6x6cm gr 1,5cm. 

Wymiary panelu:

  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Grubość: 15 mm
  • Pole powierzchni: 0,09 m2
  • Użycie na 1 m2: 11,11 szt
  • Cena za 1 m2: 443,29 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: naturalny, zabezpieczony olejem lnianym technicznym, złotym-bezbarwnym

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x