Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele drewniane Dąb RUSTIKAL Kostka Gładka 3D *001 - Natural Wood Panels

(kod: 16420) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
30 zł

Produkt niedostępny

kod: 16420
Wybierz Malowanie bejcą:

Opis produktu

Dąb RUSTIKAL Kostka Gładka 3D  to panel ozdobiony aplikacją z naturalnych kostek dębowych, wyszlifowanych na gładko. Wnętrze urozmaicone o naturalne drewno zyskuje bardziej elegancki i wyrafinowany charakter. Przestrzen zarazem staje się jeszcze bardziej przyjazna i ciepła. Taka dekoracja pasować będzie zarówno do nowoczesnych, industrialnych wnętrza a także do tych zachowanych w klasycznym stylu.

Logo Natural Wood Panels Dąb

Panele dekoracyjne Natural Wood Panel wykonywane są z najwyższej jakości gatunków drewna, jakie są dostępne na rynku. Staranna selekcja materiału poprzez producenta gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość produktu końcowego. Przy zastosowaniu systematycznej konserwacji drewno zachowa swoją świetność przez długie lata.

 

Materiał oraz struktura jaką posiadają panele oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią także funkcję dźwiękochłonną. Powierzchnia pokryta licznymi załamaniami na różnych wysokościach doskonale odbija dźwięki.

Dekoracja tego typu sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, industrialnych wnętrzach ale także tych, które zachowane zostały w klasycznej bądź rustykalnej formie.
Montaż paneli jest bardzo prosty i przyjemny - wystarczy klej montazowy.
Szroka gama kolorystyczna pozwoli dobrac odpowiedni kolor wybarwienia drewna do każdego wnętrza.

Za dopłatą istnieje możliwość pomalowania paneli bejcą rozpuszczalnikową w wybranym kolorze: Zobacz paletę kolorów

Dąb naturalny – surowy kostka gładka *044 Natural Wood

Wymiary elementów zestawu:

Dąb RUSTIKAL Kostka Gładka 3D 001 - wymiary

Panel z aplikacją naturalnych kostek dębowych o gładkiej strukturze. Efekt naturalnego 3d.

Każda z kostek 5x5cm gr 1,5cm. 

Wymiary panelu:

  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Grubość: ok 1,5-2cm
  • Pole powierzchni: 0,09 m2
  • Użycie na 1 m2: 11,11 szt
  • Cena za 1 m2: 332,19 zł
  • Materiał: drewno
  • Kolor: olej naturalny do drewna

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Można zamawiać już od 1 sztuki.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.

Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x