Negros/Lugo 4+1 Grey meble z technorattanu

(kod: 15968) Focus Garden
1 349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15968

Opis produktu

Zestaw ogrodowy z technorattanu Negros/Lugo 4+1 Grey to komplet składający się z czterech krzeseł i funkcjonalnego kwadratowego stołu. Meble mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Konstrukcja mebli opiera się na aluminiowym stelażu wykończonym płaską technorattanową plecionką w odcieniach szarości. Cały komplet jest bardzo wytrzymały i został dobrze zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych. Meble świetnie się sprawdzą nie tylko w przydomowych ogrodach i na tarasach, ale i w lokalach gastronomicznych czy hotelach.

Negros/Lugo 4+1 zawartość

W skład kompletu wchodzą cztery wygodne krzesła z podłokietnikami. Technorattanowa plecionka, którą wykończono meble, lekko się ugina dopasowując się do kształtu ciała. Dzięki temu korzystanie z mebli jest bardziej komfortowe. Krzesła można sztaplować, więc nie sprawiają problemów podczas przechowywania. Nóżki krzeseł i stołu wykończone są aluminiowym detalem, który dodaje im elegancji i zabezpiecza plecionkę przed rozwarstwieniem się. Kwadratowy stół o wymiarach 80 na 80 cm kryty jest blatem z wytrzymałego, hartowanego szkła.

Negros/Lugo 4+1 blat stołu

Stelaż technorattanowego kompletu Negros/Lugo 4+1 Grey wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Dzięki temu meble są lekkie i wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Płaska technorattanowa plecionka utrzymana w odcieniach szarości jest trwała, a także odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wody i promieniowania UV. Odpowiednie zabezpieczenie materiałów, z których wykonano zestaw, zapewnia dłuższą żywotność kompletu.

Negros/Lugo 4+1 siedzisko

Kolorystyka kompletu utrzymana jest w odcieniach szarości. Krzesła można sztaplować, co pozwala na ich łatwe przechowywanie w okresie zimowym. Meble są także łatwe do utrzymania w czystości. Można je myć wodą, a nawet spłukać wężem ogrodowym. Zestaw doręczany jest do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesła dostarczane są w całości i od razu nadają się do wykorzystania. Stół wymaga prostego montażu według załączonej do kompletu instrukcji.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Negros/Lugo 4+1 wymiary

Stół:

  • długość: 80 cm
  • szerokość: 80 cm
  • wysokość: 74 cm    

Krzesło:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 62 cm
  • wysokość: 81,5 cm

Wymiary Paczki:

  • 120x80x140
  • Waga: 50 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x