Negros/Roma 4+1 Brown meble technorattanowe

(kod: 15969) Focus Garden
1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 15969

Opis produktu

Negros/Roma 4+1 Brown meble technorattanowe idealnie sprawdzą się w przydomowym ogrodzie, a także w miejscach publicznych. Meble mogą być wykorzystywane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zestaw składa się z czterech wygodnych krzeseł i wysokiego, okrągłego stolika. Konstrukcja mebli oparta jest na aluminiowym stelażu, który pokryty jest płaską technorattanową plecionką. Cały komplet utrzymany jest w odcieniach szarości. Meble zostały odpowiednio zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Zestaw jest też łatwy do utrzymania w czystości.

Zestaw mebli Negros Roma 4+1 Brown

Komplet technorattanowy Negros/Roma 4+1 Brown składa się z czterech wygodnych krzeseł z podłokietnikami oraz funkcjonalnego stolika z blatem krytym hartowanym szkłem. Stół jest okrągły i ma średnicę 90 cm. Nogi stołu i krzeseł wykończone są aluminiowymi nóżkami, która dodają meblom elegancji i jednocześnie zabezpieczają plecionkę przed rozwarstwieniem się. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc magazynowanie mebli nie jest problemem.

Zbliżenie na szklany blat stołu Roma Brown

Konstrukcja technorattanowego kompletu stołowego wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium. Zabezpieczony w ten sposób metal nie rdzewieje i jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Aluminiowa konstrukcja sprawia również, że meble są lekkie, więc ich przestawianie czy przenoszenie nie sprawia problemu. Płaska plecionka z brązowego, cieniowanego technorattanu jest wytrzymała i dobrze zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych – wilgoci i promieniowania UV.

Sztaplowanie krzeseł Negros Brown

Komplet utrzymany jest w odcieniach brązu. Sztaplowane krzesła nie sprawiają problemów przy przechowywaniu w okresie zimowym. Meble można myć wodą – mokrą szmatką lub wężem ogrodowym. Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesła przesyłane są w całości i od razu nadają się do wykorzystania, natomiast stół wymaga nieskomplikowanego montażu według załączonej instrukcji.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

 

Stół:

  • Średnica: 90 cm
  • wysokość: 74 cm    

Krzesło:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 62 cm
  • wysokość: 81,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×