Negros/Torino 6+1 Grey zestaw ogrodowy technorattan

(kod: 15940) Focus Garden
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15940

Opis produktu

Zestaw stołowy do ogrodu z technorattanu Negros/Torino 6+1 Grey składa się z sześciu wygodnych krzeseł i dużego prostokątnego stołu. Meble nadają się do wykorzystania w domowym zaciszu, a także w lokalach gastronomicznych i hotelach. Można z nich korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Podstawę mebli stanowi aluminiowa konstrukcja opleciona szarym technorattanem. Blat dużego stołu obiadowego wykonany został z czarnego, hartowanego szkła. Meble są wytrzymałe i zostały bardzo dobrze zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych.

Negros/Torino zawartość

Cały komplet jest przede wszystkim bardzo funkcjonalny i wygodny. Krzesła z podłokietnikami stworzone są z elastycznej, technorattanowej plecionki, która lekko dopasowuje się do ciała, co zwiększa komfort korzystania z mebli. Krzesła można sztaplować, więc nie sprawiają problemów podczas przechowywania. Nóżki krzeseł zakończono eleganckim, aluminiowym detalem. Stół o wymiarach 150 na 90 cm wykończony jest w tą samą efektowną plecionką, natomiast jego blat wykonany jest z eleganckiego hartowanego szkła w czarnym kolorze.

Negros/Torino blat

Zestaw wykonano z aluminium, płaskiego technorattanu oraz szkła. Elementy aluminiowe zostały pomalowane proszkowo, więc są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Lekka aluminiowa konstrukcja pozwala na łatwe przestawianie czy przenoszenie mebli. Technorattanowe włókna są trwałe oraz zabezpieczone przed działaniem wody i promieniowania UV. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu wykorzystanych do produkcji materiałów, komplet stołowy z technorattanu Negros/Torino 6+1 Grey na długo zachowa swój elegancki wygląd.

Negros/Torino siedzisko

Oferowany komplet dostępny jest w odcieniach szarości. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc nie sprawiają problemów przy przechowywaniu. Meble są również łatwe do utrzymania w czystości. Zestaw dostarczany jest do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesła przesyłane są w całości i od razu nadają się do wykorzystania, natomiast stół wymaga szybkiego i nieskomplikowanego montażu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Negros/Torino wymiary

Stół:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 70 cm    

Krzesło:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 62 cm
  • wysokość: 81,5 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary Paczki:

  • 120x80x180
  • Waga: 80 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku natomiast stół wymaga skręcenia.

Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×