Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Nexus Industrial Incana Decor - Kamień dekoracyjny szary beż

(kod: 16701) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
60 zł + dostawa 100 zł
(max. 64 sztuki w jednej paczce)
 • Wysyłka w 5 do 9 dni
 • kod: 16701

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne zastosowane we wnętrzu nadadzą mu unikatowy i elegancki charakter. Dekoracje ścienne marki Incana montować można w każdym pomieszczeniu - zarówno w zaciszu domowym ale także w przestrzeni publicznej, lokalach użytkowych. Producent ten oferuje okłądziny najwyższej jakości dostępne w wielu wzorach oraz formach - płytki dekoracyjne, imitacja cegły oraz imitacja kamienia.

Incana Nexus Industrial

Model Nexus to nowoczesna i dynamiczna forma płytek dekoracyjnych ściennych. Kolor Industrial to mieszanka beżu oraz szarości - doskonale pasująca do wszystkich nowoczesnych wnętrz. Model Nexus nada chcarakteru oraz wyrafinowanego smaku każdej przestrzeni.

Wszystkie produkty marki Incana wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości surowców oraz komponentów. W ofercie marki znajdziemy zarówno płytki do montażu we wnętrzach jak i na zewnątrz budynku. Daje to nieograniczone możliwości dekoracyjne.

Płytki Nexus Industrial

Dekoracje oferowane są w stanie już gotowym do montażu - nie wymagają dodatkowych zabiegów przed montażem. 
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Nexus Industrial aranżacja

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana

 • Wymiary elementu: 
  wys: 10 cm
  szer: 37,5 cm
 • Pojemność opakowania: 0,37m2
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt
 • Cena za 1 m2: 162,00 zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: szary beż

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 0,37m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastoso waniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x