Niska szklana misa z pokrywką/podstawką, 15,5 cm Sagaform Mangold

(kod: 07814) Mangold
Nowoczesna niska szklana misa z pokrywą / podstawką 15,5cm firmy Sagaform z kolekcji Mangold. Kolekcja charakteryzuje się czystą formą oraz roślinnym motywem. Misa posiada podkładkę / pokrywkę która jest bardzo przydatna. Kiedy sł... pełny opis
55 zł

Produkt niedostępny

kod: 07814

Opis produktu

Nowoczesna niska szklana misa z pokrywą / podstawką 15,5cm firmy Sagaform z kolekcji Mangold. Kolekcja charakteryzuje się czystą formą oraz roślinnym motywem.

Misa posiada podkładkę / pokrywkę która jest bardzo przydatna. Kiedy służy jako pokrywka chroni żywnośc przed owadami, zaś kiedy używana jest jako podkładka pod misę chroni blat stołowy przez zabrudzeniami i zniszczeniami.
Pokrywko / podkładka posiada nadruk w postaci egzotycznego motywu roślinnego.
Wszystkie elementy kolekcji Mangold idealnie do siebie pasują i tworzą przyjemną, egzotyczną atmosferę podczas posiłków.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.