Niski tunel foliowy ogrodowy Mini 7,5x0,8m

Tunel foliowy mini 7,5x0,8
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 21162) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
7,5 m 2,5 m 3,75 m 5 m 6,25 m 8,75 m 10 m
Niski tunel foliowy mini stworzy optymalne warunki do uprawy owoców i warzyw. Idealnie sprawdzi się w niewielkich, ogródkach przydomowych lub działkowych. Jego lekka i niewielka konstrukcja opiera się na ramie, dzięki czemu tunel możn... pełny opis
339 zł
+ dostawa 20 zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21162

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 6
Kolor biały
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Opis produktu

Niski tunel foliowy mini stworzy optymalne warunki do uprawy owoców i warzyw. Idealnie sprawdzi się w niewielkich, ogródkach przydomowych lub działkowych. Jego lekka i niewielka konstrukcja opiera się na ramie, dzięki czemu tunel można swobodnie przenosić w dowolne miejsca ogrodu. 

Tunel foliowy mini 7,5x0,8

Folia UV2 nagrzewa się w ciągu dnia i utrzymuje ciepło w ciągu nocy, co zapewnia roślinom odpowiednią termoizolację. Rośliny pod folią mają zapewnione optymalne warunki do szybszego wzrostu. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją, możliwe jest przyspieszenie zbiorów i zwiększenie plonów zarówno jakościowo jak i ilościowo. Folia ochroni rośliny przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, gradem, czy szkodami wyrządzanymi przez ptaki i inne zwierzęta. Gleba pod tunelem dłużej trzyma wilgoć i szybko się nagrzewa, co ułatwi ogrodnikom utrzymanie odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia.

Niski tunel foliowy ogrodowy mini 7,5x0,8

Konstrukcja stelażu została wykonana ze stalowych rurek o średnicy wynoszącej 18 mm i grubości 1 mm. Dzięki ogniowym ocynkowaniu rur, są one odporne na korozję zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Wysokość tunelu to jedynie 80 cm, więc idealnie sprawdzi się w uprawie roślin płożących. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 750cm

  • Długość: 7,5m
  • Wysokość: 0,8m
  • Szerokość: 0,8m
  • Powierzchnia użytkowa: 6m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 18 mm
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 6
Kolor biały
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.