Niski tunel foliowy ogrodowy Mini 7,5x0,8m

(kod: 21162) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
339 zł + dostawa 20 zł

Kup na raty: 20 x 17,95zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21162

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 6
Kolor biały
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Opis produktu

Niski tunel foliowy mini stworzy optymalne warunki do uprawy owoców i warzyw. Idealnie sprawdzi się w niewielkich, ogródkach przydomowych lub działkowych. Jego lekka i niewielka konstrukcja opiera się na ramie, dzięki czemu tunel można swobodnie przenosić w dowolne miejsca ogrodu. 

Tunel foliowy mini 7,5x0,8

Folia UV2 nagrzewa się w ciągu dnia i utrzymuje ciepło w ciągu nocy, co zapewnia roślinom odpowiednią termoizolację. Rośliny pod folią mają zapewnione optymalne warunki do szybszego wzrostu. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją, możliwe jest przyspieszenie zbiorów i zwiększenie plonów zarówno jakościowo jak i ilościowo. Folia ochroni rośliny przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, gradem, czy szkodami wyrządzanymi przez ptaki i inne zwierzęta. Gleba pod tunelem dłużej trzyma wilgoć i szybko się nagrzewa, co ułatwi ogrodnikom utrzymanie odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia.

Niski tunel foliowy ogrodowy mini 7,5x0,8

Konstrukcja stelażu została wykonana ze stalowych rurek o średnicy wynoszącej 18 mm i grubości 1 mm. Dzięki ogniowym ocynkowaniu rur, są one odporne na korozję zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Wysokość tunelu to jedynie 80 cm, więc idealnie sprawdzi się w uprawie roślin płożących. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 750cm

  • Długość: 7,5m
  • Wysokość: 0,8m
  • Szerokość: 0,8m
  • Powierzchnia użytkowa: 6m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 18 mm
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 6
Kolor biały
Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×