KR012F Mondi nowoczesne krzesło do kuchni żółty drewno

(kod: 17580) Świat Krzeseł
225 zł

Produkt niedostępny

kod: 17580

Opis produktu

KR012F Mondi nowoczesne krzesło do kuchni żółty drewno to oryginalna i uniwersalna zarazem propozycja wystroju wnętrza kuchni, jadalni, salonu czy kawiarni. Krzesło doskonale nadaje się również jako funkcjonalna ozdoba wnętrz biurowych.

Tworzywem, z którego wykonano krzesło KR012F jest polipropylen. Jest to materiał bardzo wytrzymały i odporny na zadrapania. Co najważniejsze, materiał ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Bryła siedzenia została zaprojektowana tak, by dawać maksymalny komfort. Krzesło posiada również wygodne podłokietniki. Tworzywo, z którego wykonano krzesło skutecznie opiera się próbie czasu zachowując swój atrakcyjny wygląd przez lata.

 

Podstawa krzesła to cztery wytrzymałe nogi z drewna bukowego. Nogi wzmocniono metalową konstrukcją i aluminiowymi śrubami dla większej stabilności.

Cała konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalny ciężar aż do 130 kilogramów.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 78 cm
  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokość podłokietników: 67 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga krzesła: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie ma uszkodzeń. W przypadku ich stwierdzenia należy spisać protokół szkody oraz powiadomić obsługę sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło do biurka dla dziecka allegro krzesło do biurka dla dziecka forum krzesło do biurka dla dziecka forum krzesło do biurka dla dziecka kraków krzesło do biurka dla dziecka kraków krzesło do biurka dla dziecka vox krzesło do biurka dla dziecka vox krzesło do biurka dla dziecka wrocław krzesło do biurka dla dziecka wrocław wygodne krzesło do biurka dla dziecka wygodne krzesło do biurka dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×