Nowoczesne meble pokojowe RTV Life Meblościanka Biały Matowy 210x175

(kod: 16685) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 16685

Opis produktu

Nowoczesne meble pokojowe RTV Life firmy Laski Meble to ponadczasowe wyposażenie salonu, które sprawdzi się nawet w przypadku niewielkiego metrażu. Subtelna meblościanka w kolorze białym pozwala rozjaśnić wnętrze, a przede wszystkim odpowiednio je uporządkować, dzięki doskonale skomponowanym szafkom i półkom.

Podświetlenie półki Life

Nowoczesne meble pokojowe RTV Life wykonano z wysokogatunkowej płyty laminowanej w kolorze białym matowym i listwy MDF. Fronty szafek zdobi szkło hartowane w kolorze grafitowym.

Płaszczyzny frontów oklejone są obrzeżem ABS, które podkreśla ich elegancki wygląd. Technologia ABS zapewnia wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania temperaturę i jest wysoce ekologiczna. W przeciwieństwie do obrzeży PCV także stosowanych w meblościankach, ABS nie zawierają chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu ulegają szybszemu rozkładowi i nie muszą być kwalifikowane jako odpady specjalne. Obrzeża ABS można poddać całkiwitemu recyklingowi.

Stolik RTV Life

Meblościanka sprzedawana jest bez oświetlenia lub za dodatkową opłatą z oświetleniem LED do montażu w dwóch punktach metodą Clip. Oświetlenie w kolorze niebieskim nadaje meblościance oryginalnego wyglądu i pozwala stworzyć w salonie wieczorem ciekawy klimat.

Wymiary elementów zestawu:

Zdjęcie poniżej przedstawia tylko model służący do pokazania wymiarów - meblościanka nie występuje w takim kolorze

Meblościanka Life wymiary

Wymiary całej meblościanki:

  • Szerokość: 210 cm
  • Głębokość: 31-42 cm
  • Wysokość: 175 cm

Wymiary witryn:

  • Szerokość: 50 cm
  • Wysokość: 86,6 cm

Wymiarystolika RTV:

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 32,4 cm

Wymiary półki:

  • Szerokość: 135 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Meblościanka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×