Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena

(kod: 19481) Bel Giardino
5 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 19481

Opis produktu

Nowoczesne meble modułowe Modena wytworzone są z technorattanu, który jest materiałem odpornym na niesprzyjające czynniki klimatyczne, takie jak wilgoć, śnieg, mróz oraz promieniowanie ultrafioletowe. Meble z technorattanu są solidne, nie tracą koloru i są też bardzo wygodne, dzięki temu, że technorattan jest bardzo elastyczny. Łatwo utrzymać je w czystości, usuwając nawet największe zabrudzenia mokrą szmatką. Komfort użytkowania mebli dodatkowo zwiększają dołączone do zestawu poduchy, które zaimpregnowano teflonem, aby zabezpieczyć je przed wilgocią. 

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena na tarasie

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena składają się z sofy modułowej w kształcie półokręgu, która składa się z trzech elementów: dwóch sof bocznych oraz jednej sofy środkowej, do tego jest jeszcze stolik z blatem szklanym. Szkło jest hartowane, co zabezpiecza blat przed naprężeniami i innymi uszkodzeniami.

Zestaw Modena - siedziska sof i stolik

Nowoczesne meble technorattan modułowe Modena dają wiele różnych możliwości konfiguracji, można więc dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb. Meble prezentują się bardzo stylowo. Są eleganckie, praktyczne i bezpieczne. Ich konstrukcja wykonana jest z nierdzewnego aluminium. Nadają się idealnie do aranżacji tarasu, ogrodu, a także kawiarni lub hotelu.

Podłokietnik i siedzisko sofy Modena

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa środkowa:

  • szerokość: 159 cm
  • głębokość: 32 cm
  • wysokość: 69 cm

Sofa boczna:

  • szerokość: 183 cm
  • głębokość: 97 cm
  • wysokość: 69 cm

Stolik kawowy:

  • długość: 102 cm
  • szerokość: 71 cm
  • wysokość: 32 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze brązowy mat lub brązowo-szarym (możliwość wyboru na górze strony)

Poduszki w kolorze beżowym lub grafitowo-szarym (zależnie od wyboru koloru plecionki)

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Przeznaczone są do prostego, szybkiego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble technorattan corfu set meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble z technorattanu corfu meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe z technorattanu corfu meble ogrodowe technorattan corfu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×