Nowoczesne meble z owalnym stolikiem technorattan Sorento 2 MINI

(kod: 19506) Bel Giardino
3 190 zł

Produkt niedostępny

kod: 19506

Opis produktu

Sorento 2 technorattan to nowoczesne meble z owalnym stolikiem. Jest to komplet o bardzo nowatorskim projekcie, składa się on z sofy 2-osobowej, 2 foteli z poduszkami i stolika kawowego. Zaimpregnowane i odporne na wilgoć poduszki dołączone do foteli sprawiają, że meble są jeszcze bardziej wygodne, a blat stolika z hartowanego szkła jest odporny na zadrapania.

Meble technorattan z owalnym stolikiem Sorento 2

Nowoczesne meble z owalnym stolikiem Sorento 2 wykonane są z technorattanu, materiału doskonale imitującego naturalną plecionkę rattanową. Jest on odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg oraz promienie UV. Meble mają solidny i bezpieczny, aluminiowy stelaż, niepodatny na powstawanie rdzy.

Zbliżenie na zestaw mebli technorattan Sorento 2

Nowoczesne meble z owalnym stolikiem technorattan Sorento 2 będą efektownie prezentowały się na tarasie lub w ogrodzie. Dzięki odporności na promienie UV możemy mieć pewność, że meble nie stracą swojego oryginalnego koloru. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo stylowe. Gwarantują komfort użytkowania, można na nich wygodnie wypocząć na świeżym powietrzu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 125 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 73 cm

Fotel:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 73 cm

Stolik kawowy:

  • długość: 100 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 40 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze ciemnokawowym

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble technorattan corfu set meble ogrodowe z technorattanu corfu meble ogrodowe technorattan corfu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×