Nowoczesne meble z owalnym stolikiem technorattan Sorento 2 MINI

(kod: 19506) Bel Giardino
Sorento 2 technorattan to nowoczesne meble z owalnym stolikiem. Jest to komplet o bardzo nowatorskim projekcie, składa się on z sofy 2-osobowej, 2 foteli z poduszkami i stolika kawowego. Zaimpregnowane i odporne na wilgoć poduszki doł... pełny opis
3 190 zł

Produkt niedostępny

kod: 19506

Opis produktu

Sorento 2 technorattan to nowoczesne meble z owalnym stolikiem. Jest to komplet o bardzo nowatorskim projekcie, składa się on z sofy 2-osobowej, 2 foteli z poduszkami i stolika kawowego. Zaimpregnowane i odporne na wilgoć poduszki dołączone do foteli sprawiają, że meble są jeszcze bardziej wygodne, a blat stolika z hartowanego szkła jest odporny na zadrapania.

Meble technorattan z owalnym stolikiem Sorento 2

Nowoczesne meble z owalnym stolikiem Sorento 2 wykonane są z technorattanu, materiału doskonale imitującego naturalną plecionkę rattanową. Jest on odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg oraz promienie UV. Meble mają solidny i bezpieczny, aluminiowy stelaż, niepodatny na powstawanie rdzy.

Zbliżenie na zestaw mebli technorattan Sorento 2

Nowoczesne meble z owalnym stolikiem technorattan Sorento 2 będą efektownie prezentowały się na tarasie lub w ogrodzie. Dzięki odporności na promienie UV możemy mieć pewność, że meble nie stracą swojego oryginalnego koloru. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo stylowe. Gwarantują komfort użytkowania, można na nich wygodnie wypocząć na świeżym powietrzu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 125 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 73 cm

Fotel:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 73 cm

Stolik kawowy:

  • długość: 100 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 40 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze ciemnokawowym

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.