FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Nowoczesny fotel biurowy regulowany Chairman 769

(kod: 20183) Baldu Visata Polska
2 195 zł

Produkt niedostępny

kod: 20183
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Długie godziny spędzone za biurkiem wymagają od nas dużego wysiłku. Trudno będzie efektywnie pracować jeśli nie będziemy mieli stworzonych do tego właściwych warunków. By móc w pełni wykorzystać czas i w komfortowych warunkach wywiązać się z obowiązków najlepiej korzystać z wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań. Nowoczesny fotel biurowy regulowany Chairman 769 to doskonała propozycja, dzięki której długie godziny pracy nie obciążą naszego organizmu.

Chairman 769

Oparcie oraz siedzisko nowoczesnego fotela biurowego regulowanego Chairman 769 wykonane są z bardzo praktycznej, ale i eleganckiej tkaniny siatkowej typu mesh, która zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, dzięki czemu plecy się nie pocą. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że siedzisko jest specjalnie profilowane co sprawia, że uda zyskują bardzo wygodne oparcie. Praktyczne podłokietniki wykonane są z metalu i mają wygodne plastikowe nakładki. Dla jeszcze większego komfortu w krześle znalazło się miejsce dla zagłówka, dzięki któremu będziemy mogli znaleźć oparcie dla głowy.

Chairman 769 black

Stabilna podstawa nowoczesnego fotela biurowego regulowanego Chairman 769 to składająca się z pięciu ramion metalowa, chromowana baza. Każde ramię wyposażone jest w kółko dzięki czemu łatwo operować krzesłem. Pod siedziskiem zamontowano mechanizm, który umożliwia regulację wysokości. W ten sposób łatwo dopasować konfigurację fotela do naszej sylwetki. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 120 kg.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 769 Black wymiary

  • Wysokość: 124-134 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 47 cm
  • Szerokość fotela: 70 cm
  • Szerokość siedziska: 52 cm
  • Waga: ok 26 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x