W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m (18,5m2)

(kod: 17673) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
749 zł

Produkt niedostępny

kod: 17673

Opis produktu

Dysponując sporą przestrzenią w ogródku lub na działce możemy zorganizować w nich miejsce na całkiem spore uprawy warzyw lub kwiatów. Ogórek Eco - tunel foliowy 3x6 m oferuje 18,5 m2 przestrzeni, wewnątrz będziemy mogli bezpiecznie uprawiać ulubione rośliny.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - drzwi

Konstrukcja tunelu, mimo swoich rozmiarów, jest bardzo stabilna, m.in. dzięki zastosowaniu odciągów stabilizacyjnych. Rurki PCV, które składają się na stelaż są mocne oraz odporne na działanie korozji.  Dodatowym atutem modelu Ogórek eco są przesła rozmieszczone co 85cm. Montaż nie wymaga wiele pracy i jest stosunkowo prosty. Folię, którą kładzie się na stelaż przedłużono o specjalny fragment, który należy wkopać w ziemię. W ten sposób nie musimy się martwić, że folia zostanie zerwana przez silniejsze podmuchy wiatru.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - bok

Tunel foliowy 3x6 m Ogórek eco posiada dwa otwory wejściowe, które zamykane są na mocny rzep. Otwory ułatwiają poruszanie się w wysokim na 202 cm tunelu, ale również umożliwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. Folia jest czterosezonowa (sezon wiosna – lato),  podczas okresów jesienno – zimowych warto zdjąć folię i przechować ją w bezpiecznym miejscu.

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m- zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m (18,5m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z zapasem do wkopania - Marma
 • system drzwiowy oparty na rzepie
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Ogórek Eco – tunel foliowy 3x6 m - wymiary

 • szerokość: 3 m
 • długość: 6,19 m
 • wysokość w szczycie: 2,02 m
 • wysokość ściany: 1,5 m
 • szerokość ściany : 6,19 m
 • długość krokwi: 119,5 cm
 • długość wsporników wewnętrznych: 119,5 cm
 • powierzchnia upraw: 18,5 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Ogórek Eco 3x6,19 - 18,5m2.

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×